Videoklip se natáčel na začátku tohoto měsíce a zahrálo si v něm více než patnáct herců. Jednu z hlavních rolí přijal ostravský rodák Dušan Sítek, který ke spolupráci říká: „Ewu Farnou sleduji od počátku její kariéry a jako Ostravák jsem cítil povinnost přijmout roli vrátného v tomto videoklipu.“ Mezi dalšími herci se představí také mladičký „vinař“ Tomáš Materna.

„Klip jsme připravovali velmi dlouho, samotné natáčení už ale díky týmu režiséra Martina Linharta proběhlo rychle a profesionálně. Hlavní kulisou klipu je veliký nápis „Nálezy a krásy“. Což je název krámku, který si pan vrátný otevřel. Jeho každodenní náplní je rozdávat lidem radost, a to hlavně tím, že jim pomůže najít, co v životě hledali nebo kdysi ztratili.

Každý si tam zkrátka najde to své. Věc, která je dítěti ukradená, může být pro dospělého člověka nepřehlédnutelná. Výborný pan Sítek alias vrátný nakonec odchází z místnosti plné harampádí a divák by se měl ptát, zda „Nálezy a krásy“ opravdu existují, nebo se celá situace odehrává jen v mysli pana vrátného,“ shrnuje děj klipu Ewa (21), která už za 14 dnů vyráží na turné s názvem V akustickém směru.

Přehled míst tour „V akustickém směru“:

3. 4. Jihlava

4. 4. Tábor

10. 4. Olomouc

11. 4. Třinec

12. 4. Bratislava

17. 4. Jablonec nad Nisou

19. 4. Pardubice

23. 4. Brno

24. 4. Plzeň

25. 4. Karlovy Vary