Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Evu Perkausovou čeká náročná premiéra: Modely za desítky tisíc šly k ledu!

Evu Perkausovou čeká náročná premiéra: Modely za desítky tisíc šly k ledu!
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další 2 fotografie
televize
Evu Perkausovou a Romana Šebrleho dnes čeká velký návrat do hlavní zpravodajské relace na Primě a CNN Prima NEWS. Premiéra v HLAVNÍCH ZPRÁVÁCH pro Evu ale neznamená jen radostné okamžiky. Kvůli změně image z odvázané moderátorky SHOWTIMU k serióznější průvodkyni zpravodajskou relací ji čekala kompletní výměna šatníku. Vzdát se musela mnoha oblíbených modelů.

„Je mi líto, že jsem se musela rozloučit s tolika krásnými šaty, které jsem měla ráda. Jsou to modely upravované přímo mně na míru a cítila jsem se v nich skvěle,“ vzpomíná Eva Perkausová

Eva měla pro SHOWTIME desítky modelů, které tým profesionálních stylistů z kostymérny a maskérny vybíral přímo pro ni a následně je upravoval, aby na Evině výstavní postavě perfektně seděly. A kde všechny ty šaty skončí? V propadlišti dějin. Použít znovu tak výrazné looky na někom jiném nejde. To by podle stylistů bylo absolutní faux pax. Všechny tak putovaly k ledu. Respektive do skladu, kde budou odpočívat. Eva se teď musí spokojit s neméně pěknými, ale trochu serióznějšími modely. Smutná ale nezůstane dlouho. Přestup ze showbyznysového magazínu, kde ji nahradí Iva Kubelková, do HLAVNÍCH ZPRÁV totiž znamená de facto povýšení.

„Určitě není důvod k trápení. Hlavní zpravodajská relace je pro mě ta nejvyšší moderátorská meta. Něco jako olympiáda pro sportovce. Moc se těším, až nás diváci spolu s Romanem zase uvidí. Určitě je nezklameme,“ říká Eva Perkausová.

Šatník Evy Perkausové ještě není zcela hotový, a vlastně ani nikdy nebude. Neustále se totiž obměňuje. Moderátorka HLAVNÍCH ZPRÁV může mít až desítky modelů. Postupně přibývají a ubývají. Každý měsíc se objednávají desítky modelů, které se pak zkouší. A jen ty nejlepší v šatníku zůstávají. Co na sobě bude Eva mít a jak jí to bude slušet, můžou diváci posoudit už dnes v 18.55 na Primě a CNN Prima NEWS.

Související články

Další články