Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Evu Perkausovou brzdí skandální vyšetřování! Místo na Primě jí vyfoukne konkurentka z Novy?

Eva Perkausová nemá místo na Primě vůbec jisté.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 115 fotografií
Krásná moderátorka Eva Perkausová (23) se už těšila, jak bude moderovat zpravodajskou relaci na Primě po boku Romana Šebrleho (43). Jenže místo jisté nemá! Prima pozvala na kamerovou zkoušky svůdnou Kateřinu Němcovou (27), která dosud zářila na konkurenční Nově. Evu Perkausovou navíc v rozletu brzdí vyšetřování jejího bývalého milence Karla Kuby.

Dlouho se zdálo, že Eva Perkausová (23) nastoupí do zpravodajské relace místo Gábiny Laškové (28), která odchází na mateřskou dovolenou. Eva už se těšila, jak usedne vedle Romana Šebrleho (43) na prestižní místo.

Jenže podle informací deníku Blesk začala Prima jednat také s Kateřinou Němcovou. Němcová byla ve středu odpoledne na Primě na kamerových zkouškách. Němcová dosud pracovala na Nově a moderovala počasí. Nyní je na mateřské dovolené. Angažmá v zpravodajské relaci na Primě by pro ni bylo kariérním posunem.

Eva Perkausová na obraze vypadá dobře. V kariérním růstu jí ale zřejmě z části brání problémy kolem jejího bývalého milence Karla K.. Ten je momentálně ve vazbě. Podle našich informací je vyšetřován pro rozsáhlé finanční machinace. Eva Perkausová s ním udržovala dlouho milenecký poměr a je otázkou, zda právě tato skutečnost jí nakonec na Primě nevystaví stopku.

Vedení Primy oficiálně stále říká, že zprávy pořád moderuje Lašková a že o změně moderátorky budou včas informovat.

Související články

Další články