Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Evu Holubovou ničí následky koronaviru. Ztrácím paměť a těžko se soustředím, svěřila se

Eva Holubová se trápí s následky koronaviru. Ztrácím paměť, říká
Zdroj: Herminapress
+ Další 4 fotografie
zdraví

Eva Holubová (63) se nakazila v minulém roce koronavirem a následky nemoci si s sebou nese dodnes. Herečka na svém Instagramu popsala, že ztrácí pamět a těžko se soustředí, až jí je z toho někdy do pláče. 

"To se to někdy pěkně sejde. Nezkouším, nehraju a manžel má zrovna narozeniny. Zdravím vás proto ještě z postele, dopoledne musím absolvovat jedno vyšetření, na které se těším, protože mám raději jistotu než nejistotu, ale pak budeme domaaaaa. V klidu, veselí," napsala hned v úvodu Eva Holubová na svém Instagramu, kde se svými fanoušky často sdílí své životní radosti, ale i strasti.

Po covidu se potýká se zhoršeným zdravím

Tentokrát se jim svěřila se zhoršeným zdravím, které je následkem koronaviru, jímž prošla minulý rok v říjnu.

"Nevím, zda to je tím, ale po covidu se mi zhoršila paměť a těžko se soustředím. A občas mi to v hlavě úplně vypne. Máte nějaký zkušenosti vy? A ještě je mi občas do pláče, děkuji všem, kdo mi to usnadňují a věnují mi potichu svou přízeň," uvedla s tím, že všem děkuje za milá slova.

"Je-li ve vašem okolí někdo, komu padá řemen častěji než obvykle, kdo zápasí s marností a nicotou, neváhejte ho třeba aspoň štípnout do zadku a usmát se na něj. Díky všem, kdo přinášejí lidem pomoc, lásku a radost. Cítím, že jsem šťastná, a to je pecka," napsala herečka.

S manželem je přes třicet let

Největší oporou je pro herečku manžel výtvarník Miroslav Zdeněk, se kterým tvoří pár už přes třicet let. Ve společnosti se spolu často neobjevují, a to z jednoduchého důvodu. Miroslav prý nechává svět showbyznysu právě své manželce. A jak se vůbec seznámili?

"Můj muž říká, že jsme si zbyli. Potkali jsme se na dně, unavení ze sebedestrukce, která se navíc pořád nedostavovala. Ve stavu, kdy jsme ani jeden už neměli důvod před sebou samými nebo před sebou navzájem něco předstírat," svěřila se herečka pro Prima ženy s tím, že měl Miroslav tu pomyslnou jiskru.

"Krásně zpíval, hrál na kytaru, byl výtvarně zdatný, znal všechny brouky, ptáky, motýly. S ním byla procházka zážitek! Byl vtipný a stejně bláznivý jako já," dodala.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy