Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Eva Burešová řeší nezvyklý úsměv: Co Týně ze Slunečné kvůli zubům vzkázali fanoušci

Eva Burešová se smát nepřestala a je to dobře.
Zdroj: Archiv Evy Burešové
+ Dalších 6 fotografií
Úsměv
Populární herečka a zpěvačka Eva Burešová (26) září v seriálu Slunečná a někteří fanoušci začali řešit její úsměv. Prý není zcela typický. Někteří fanoušci dokonce píší i nehezké komentáře a řeší něco, co vlastně moc k řešení ani není. Eva říká, že za svůj úsměv je ráda. A vlastně řeší jen to, proč tolik lidí řeší její dásně a zuby.

Představitelka Týny Popelkové z oblíbeného seriálu Slunečná před nedávnem prozradila, že je pro ni úsměv citlivé téma. Dlouhodobě totiž slýchává, že by raději měla nechávat zuby nevyceněné. To nepotěší nikoho, natož ženu, která je veřejně známá a téměř den co den vystupuje před lidmi.

Nejapná poznámka

Kudlu do zad ještě před pár týdny vrazila Evě jedna z fanynek, která dost nevybíravě poznamenala, že by se Eva neměla raději usmívat. „Jste moc hezká, ale jen když se nesmějete,“ napsala uživatelka Věra, do které se Eva za několik minut obula. „A vy vypadáte poměrně inteligentně, než začnete psát hovadiny na cizí profily,“ rázně se herečka proti fanynce ohradila.

Obrovská podpora

Za Evou Burešovou stojí spousty fanoušků, kterým její úsměv a obnažené dásně nevadí, ba naopak ji podporují v tom, aby se smála ještě víc. "Ta fotka je důkaz toho, že se nemáme stydět za svůj úsměv, že jsme každý originál a jsme všichni krásní," napsala fanynka Pavlína krásný komentář pod Evinu novou fotku na Instagramu.

A nebyla jediná. Herečku vyzdvihují její fanoušci pomalu do nebe a jejich komentáře by pohladily po duši každého. "Nádherná a máte ten nejkrásnější úsměv," vzkázal další z fanoušků. Evin komplex je po takové náloži pozitivních komentářů jistě o něco menší.

Motivace pro ostatní

Herečka se raduje i z toho, že její přiznání způsobilo, že je teď pro mnoho lidí motivací. „Když jsem se veřejně vyjádřila k tomu, co mi lidé píší ohledně mého úsměvu, dostala jsem spoustu nádherných zpráv, ve kterých jste mi vyjadřovali podporu. Lidé ve věku od 10 až do 70 let! Dokonce vznikl hashtag #nestydimsezas­vujusmev a spousta dětí i dospělých přidávala své fotky, aby taky ukázali, že se za svůj úsměv nestydí,“ prozradila s radostí seriálová Týna.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy