Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Evu Burešovou napadl pes: Kousl mě do tváře, svěřila se kráska ze Slunečné

Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další fotografie
zážitek

Herečka Eva Burešová (28) se při příležitosti focení charitativního psího kalendáře svěřila s nepříjemným zážitkem s pejskem, který jí připomíná jizva pod okem. "Od té doby mám ze psů respekt," uvedla. Nejen herečka Burešová, ale také Eva Holubová a Marek Lambora se nechali zvěčnit s pejsky z útulků, čímž chtějí pomoci dobré věci. Všichni budou hvězdou nového kalendáře projektu Gump organizace Se psem mě baví svět.

Herečka a zpěvačka Eva Burešová se zvěčnila s osmnáctiletou fenkou Arou. "Měli jsme voříška Jessicu, mix vlčáka a jezevčíka, zvláštní kombinace. Maminku měla dokonce cirkusačku a bylo to na ní vidět, byla moc šikovná. Umřela, když mi bylo patnáct, a od té doby jsme psa neměli," vzpomíná Eva Burešová, která vždy chtěla domů všechna zvířata.

"Moc bych chtěla psa, vlka. Líbí se mi ten jejich charakter, ale vím, že to teď není možné. Bydlíme v paneláku, nemáme čas, ale jednou, až bude baráček, zahrada, tak to snad vyjde."

Jednou mě pokousal pes do tváře

Občas se stane, že to se psem není tak růžové, a své o tom herečka ví. V rozhovoru se svěřila s nepříjemným zážitkem, na který jí zůstala památka pod okem. "Jednou mě pokousal husky od sousedů. Jsou to nádherní psi, ale něco se stalo a kousl mě do tváře. Na pohotovosti mě ošetřili a zbyla mi jedna malá jizva pod okem. Od té doby mám ze psů respekt, ale miluju je," dodala.
Související články

Další články