Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Evropa 2 udělí hudební ceny a celým rádiem jde brutální drb: Nej zpěvačkou bude…?

Hudební ceny Evropy 2 se blíží a všichni jsou zajedno – vyhraje Ivana
Gottová!
Zdroj: E2
+ Další fotografie

Hudební ceny Evropy 2 a Europy 2 jsou jedinou anketou populární hudby v Česko-Slovensku, kterou každoročně nevyhraje Karel Gott (75) a Lucie Bílá (48), což je super změna, a když k tomu navíc připočteme, že příčetná Evropa 2 nehraje Lucii Vondráčkovou (34), jsou to vlastně nejsympatičtěj­ší ceny.

Letos ale u Gottů přeci jen jedna z trofejí přistane. Podle mimořádně dobře informovaného zdroje z policejního muzea, které je za rohem od budovy, kde rádio sídlí, se v jedné z kategorií (opera, jódlování) pravděpodobně na prvním místě umístí manželka mistra Ivana Gottová (39), která má hrát na jaře v muzikálu a už jí prý chodí hlasy, a to po desítkách, mnoho fanoušků má zejména v okolí pražské Palmovky, bašty opery.

Dnešním dnem začíná hlasování o vítěze této prestižní ankety. Výherce kategorií mají v rukou už potřetí ti nejpovolanější – posluchači Evropy 2.

Chladila a Simonovou mezi nimi nehledejte, ostrouhá i Sagvan Tofi a Standa Hložek, místo toho můžete hlasovat například pro Pharrella Williamse, Eda Sheerana, Taylor Swift, One Republic, Coldplay, ale i pro české a slovenské hvězdy, takže třeba pro Celeste Buckingham, Xindla X, Majka Spirita, Chinaski a další. Polsko má želízko v ohni v podobě Ewy Farne, černým koněm je pravděpodobně italskou menšinou mohutně podporovaný Domenico Martucci!

Hudební fajnšmekři, posluchači a fanoušci budou totiž vybírat vítěze hned v několika kategoriích, a to český nebo slovenský zpěvák, zpěvačka, kapela, písnička, DJ a to samé i ze světa – zahraniční zpěvák, zpěvačka, kapela, DJ a k tomu ještě objev roku, klub roku a hudební portál roku. Absolutním vítězem se minulý rok suverénně stala Celeste Buckingham.

Kdo bude kralovat letošním cenám? Kdo svůj titul obhájí? Která pěvecká hvězda bude stoupat výš a výš a kdo naopak u posluchačů totálně propadne? Kdo nazpíval nejlepší singl roku? Fanoušci o tom mohou rozhodnout od 19. ledna do 17. února na této webové stránce.

Na mega show a vyhlášení vítězů se pak můžeme těšit 18. února, a to v přímém přenosu na obou rádiích od 15:00 pod taktovkou moderátorských hvězd Jindřicha Ekla a Matúše Krnčoka. Vítězové získají originální cenu – originální, ručně tvořenou skleněnou skulpturu od designéra Bořka Šípka.

„Posluchači se mohou těšit na velkolepou éterovou show plnou hvězd, kterou budou moci nejen poslouchat, ale také sledovat na našich sociálních sítích,“ dodává ředitelka rádia Evropa 2 i Europa 2 Jitka Fürst a my dopředu vzkazujeme, že celá redakce eXtra samozřejmě podpoří Leoše (38) a jeho Tři slova!

www.evropa2.cz

www.facebook.com/evropa2.cz

www.instagram.com/e2cz

Připomenout si držitele titulů za loňský rok si pak můžete zde.

Související články

Další články