Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Evropa 2 pomáhá srdcem: Pomoci můžete i vy, podpořte organizaci Život dětem a změňte tak někomu život!

Připojte se k řadě celebrit a podpořte nadaci Život dětem!
Zdroj: Evropa 2
+ Další 2 fotografie
Děti, které trpí závažným onemocněním nebo jsou handicapované, potřebují naši speciální péči a lásku. Evropa 2 jim proto společně s hudebními ikonami a obecně prospěšnou společností Život dětem chce pomoci. Od dnešního dne můžou fanoušci rádia přispívat na sbírkový účet a přijít se podívat na koncert Evropa 2 srdcem.

Práci organizace Život dětem moderátoři představili díky medailonkům, které natočili přímo v rodinách s malými statečnými hrdiny.

Životní příběhy rodin, které postihlo neštěstí, jsou velmi silné. Jak se s návštěvou vypořádala Zorka Hejdová? „Čekaly jsme, že odejdeme po natáčení smutné a úplně hotové. Jenže malý Máťa se na nás celou dobu smál, ukázal nám, jaké dělá pokroky, jak už umí třeba i zamávat (dřív měl ručičky stále sevřené v pěst), a tolik se snaží. Jeho rodiče jsou navíc pozitivní a jejich přístup dělá podle mě hrozně moc. To ale neznamená, že nepotřebují pomoc. Rehabilitační péče je velmi nákladná, navíc se kvůli ní museli přestěhovat.“

Přispět můžete na sbírkový účet 83297339/0800, variabilní symbol 2, a udělat tak radost všem těm, kteří to nejvíce potřebují!

Související články

Další články