Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Eva z Discopříběhu vypadá i po padesátce neskutečně. Blondýnka prozradila, proč po velkém úspěchu sekla s herectvím

Mariana Konečná z Discopříběhu: Bývalá herečka vypadá po padesátce úžasně
Zdroj: Se souhlasem TV Prima/Bonton/koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
Proměna

Marianu Konečnou (51), rozenou Slovákovou, si diváci mohou pamatovat z hudebního filmu Discopříběh. Role blondýnky Evy, do které se zamilovala hlavní postava v podání Rudolfa Hrušínského nejml. (52), ji sice tenkrát dostala na vrchol herecké kariéry, nyní se ale filmu nevěnuje. V pořadu Show Jana Krause, kde byla hostem, se rozpovídala o tom, jak se tenkrát k roli dostala i proč herectví záhy pověsila na hřebík. 

Kráska, po které toužil každý muž. Mariana Konečná si zahrála v roce 1987 ve filmovém trháku Discopříběh. Tehdy jí bylo pouhých šestnáct let a díky roli Evy se stala slavnou. Svou hereckou kariéru ale ukončila nedlouho poté. Rozhodla se totiž úplně pro jiný život, jak sama popsala v rozhovoru pro týdeník Téma.

"Žádný humbuk kolem mě nenastal. Odjela jsem do Bratislavy a bylo ticho po pěšině. V patnácti jsem hrála v Discopříběhu a v osmnácti jsem už žila v cizině. Bylo to v době, kdy jsem mohla jít studovat herectví, nebo si už sama rozhodnout o pokračování v modelingu. Místo toho jsem všechno utnula," svěřila se Mariana Konečná.

Život v cizině

Svého rozhodnutí vůbec nelituje, protože po boku tehdejšího partnera procestovala téměř celý svět. "Jak jsem žila delší čas s tím majetným Švýcarem, on paradoxně nebyl materiálně založený. Nechtěl mít ženu, která bude studovat a chodit do práce. Chtěl mít ženu u sebe. Tehdy mi to vyhovovalo. Cestovali jsme spolu, projeli jsme Afriku a navštívili po světě různé ostrovy. Plavili jsme se na lodích. Byl to pěkný život. Díky tomu mám dnes nadhled," dodala.

V pořadu Jana Krause

Herečka byla nyní hostem v pořadu Show Jana Krause, kde povyprávěla, jak se vlastně tenkrát v 80. letech na obrazovce se šestnáctiletým Rudolfem ocitla. "Nejprve probíhal výběr na Slovensku s nějakými modelkami, které byly krásné, vysoké. Já byla malá, tehdy taková šedá myška. Tam bylo asi deset modelek. Ty si režisér nafotil a pak pozval na konkurz do Prahy mě, nemodelku, kde bylo dalších sto děvčat," začala povídat Mariana.

I když po uvedení filmu Discopříběh měla Mariana slibnou šanci stát se slavnou hereckou hvězdou, vydala se jinou cestou. V roce 1989 emigrovala do Německa se svým tehdejším přítelem. Spolu poté odjeli do Švýcarska, kde však jejich vztah skončil. Tam přitažlivá blondýnka poznala již zmíněného Švýcara. Tento pár se ale také rozpadl, a tak se kráska vrátila zpět na Slovensko, kde poznala svého nynějšího manžela, se kterým teď žije už 25 let.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy