Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Eva Skallová (†36), která podlehla zákeřné rakovině. Nádor měla už v mládí!

Svůj boj s rakovinou prohrála Eva Skallová ve 36 letech.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
Ještě nedávno to vypadalo, že se Evě Skallové blýská na lepší časy. Cítila se lépe a byla odhodlaná rakovinu porazit. Pak ale přišel šok. Lékaři jí oznámili, že se jí zákeřná nemoc rozšířila do mozku a prognózy nejsou vůbec dobré. Svůj boj s rakovinou prohrála v 36 letech. Teď vyplulo na povrch, že s nádorem bojovala už v mládí.

Manažerka Dary Rolins (43) Eva Skallová před pár dny prohrála svůj boj s rakovinou, která se jí rozšířila do mozku. Podle informací Blesku ale měla Eva nebezpečnou bulku už v mládí.

„Říkala mi, že se s nějakým zhoubným nádůrkem potýkala už v mládí. Tehdy to ale dopadlo všechno dobře. Co to ale bylo, nikdy neřekla a já se neptal,“ svěřil se Blesku její blízký přítel. „Ve snu by ji ale nenapadlo, že se jí nádor objeví na mozku!“ dodal zdroj Blesku.

Před rokem Evě Skallové našli bulku v tříslech, tak šla hned na sono a cétéčko. Pak začala podstupovat chemoterapie. Později jí lékaři objevili ještě nádor na mozku. Chvíli to vypadalo, že svůj boj s touto zákeřnou nemocí vyhrála. Byla optimistická, cítila se silná. „Budu bojovat až do konce. Odejdu zvesela,“ říkala.

Bohužel svůj boj prohrála. V úterý ztratila vědomí a tři hodiny poté byla po smrti. Její odchod neoplakávají jenom její blízcí, ale celý československý šoubyznys.

Související články

Další články