Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Eva Skallová (†36) bojovala s rakovinou všemi způsoby: Za šamana zaplatila půl milionu!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
Český i slovenský šoubyznys zasáhla smutná zpráva. Manažerka Dary Rolins Eva Skallová prohrála boj s rakovinou. Bylo jí pouhých 36 let a zanechala po sobě dcerku Charlotte. Eva bojovala se zákeřnou nemocí všemi možnými způsoby a nikdy se nevzdávala.

Chodila poctivě na chemoterapie, ale podle informací Blesku volila i alternativní léčbu. Zkrátka se nechtěla vzdát do poslední minuty

„Dostala prázdniny od léčby, protože ji předtím dost těžkou chemoterapií v podstatě otrávili. Museli jí v celém těle měnit krev. Byla tehdy potom ale dobrá, opravdu dobrá,“ řekl Blesku zdroj z Evina okolí.

Chemoterapie je pro tělo náročná věc, a proto neváhala oslovit i šamana. Prý se jí po jeho návštěvách ulevovalo. Už to vypadalo, že se její zdravotní stav obrací k lepšímu, když "přišla nečekaná ránaů:.

„Před týdnem jsem s Evou mluvil. Byla v naprosté pohodě. Potom se to z hodiny na hodinu zvrtlo a poslední tři dny už ležela v nemocnici,“ řekl její přítel.

Manažerka ztratila v úterý vědomí a tři hodiny poté byla po smrti. Její smrt neoplakávají jenom její blízcí, ale celý československý šoubyznys.

Související články

Další články