Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Eva Samková se tajně vdala: Své ano řekla fešákovi ze seriálu Kukačky

Eva Samková s partnerem Markem.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Tajná svatba

Olympijská vítězka Eva Samková (29), která je spíše sportovní typ, se ukázala ve svatebním. S hercem Markem Adamczykem, jenž hrál v seriálech Kukačky, Specialisté nebo Svět pod hlavou, si dnes řekli své ano v Krkonoších na horské boudě Dvoračky. Veselka byla utajená, ale Deník.cz o ní získal informaci ze dvou na sobě nezávislých zdrojů. 

Svatba na horách

Slavná snowboardistka Eva Samková a herec Marek Adamczyk do toho praštili. Jako pár se na veřejnosti objevovali už dlouho, teď ale přišlo velké překvapení v podobě svatby, kterou nikdo nečekal. Celá oslava byla totiž na tajňačku. Dvojice si své ano řekla na horské boudě Dvoračky v Krkonoších. Deník.cz byl jeden z prvních webů, který o svatbě informoval.

"Samozřejmě, že je nám ctí. Dvoračky jsou krásné a odlehlé místo, kde mají svatby klid, tak se tomu ani moc nedivím. Nicméně na Dvoračkách snad proběhla jen oslava, o obřadu u nás nevím,“ sdělil starosta horského městečka Petr Matyáš pro Deník.cz.

Vše bylo na tajňačku

O svatbě věděl jen málokdo. "Jen jsem viděl auto s nápisem snowboarding, ale netušil jsem, že se jedná o svatbu Evy Samkové. Ale je hezké, že si to vybrali tady u nás,“ poznamenal starší muž na parkovišti pod Dvoračkami. Z parkoviště se odváželi hosté do horského resortu. Na svatbu jezdily vozy se speciálním povolením od obce. Dvoračky se nacházejí v chráněné zóně Krkonošského národního parku.

Přitom pár o svatbě ještě nedávno nechtěl slyšet. "Vyrostla jsem ve snowboardové partičce, kde se zasnoubení příliš nenosí. Možná jsem tím ovlivněná. Ani jsem nevyrůstala v rodině, kde by to bylo velké a důležité téma," svěřila se Samková v dubnu pro Super.cz.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy