Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Eva Samková po hrozivém karambolu poprvé na veřejnosti: Takhle zářila na premiéře

Eva Samková poprvé na veřejnosti po ošklivém pádu na snowboardu.
Zdroj: Profimedia.cz
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
Premiéra

Půvabná snowboardistka Eva Samková (28) se poprvé od svého hrozivého pádu na prkně v půlce prosince objevila na veřejnosti. Tehdy musela kvůli zlomeným kotníkům zrušit i start na zimní olympiádě v Pekingu, ovšem Samková je bojovnice. Z vážného zranění se už dostala a společně se svým partnerem Markem Adamczykem (34) vyrazila na premiéru filmu Poslední závod.

Krásná sportovkyně Eva Samková dorazila podpořit svého partnera, herce Marka Adamczyka na premiéru filmu Poslední závod, ​ve kterém oba účinkují. Snímek je natočen na motivy skutečných událostí, kdy na krkonošských hřebenech zahynuli před první světovou válkou lyžaři Bohumil Hanč a Václav Vrbata. O třetím účastníkovi Emerichu Rathovi se toho moc neví, proto i jeho osud snímek přiblíží.

Adamczyk ztvárnil ve filmu jednu z hlavních postav a v epizodní roli se objevila i Samková. Jednalo se o její první veřejné vystoupení po děsivém pádu na snowboardu v polovině prosince, kdy si zlomila oba kotníky. Nehoda necelé dva měsíce před startem zimních olympijských her v Pekingu způsobila, že se jich nemohla zúčastnit.

Samková jen zářila

Na premiéru oblékla Samková černý overal, který měl zajímavě střiženou vrchní část. Místo podpatků však raději zvolila pohodlnou obuv, vzhledem k tomu, jakým zraněním si prošla. Nutno podotknout, že sportovkyně celý večer jen zářila a opravdu jí to slušelo.

„Eva je na tom mnohem lépe,“ prozradil Adamczyk webu Super.cz a uklidnil tak všechny její fanoušky. Jestli se ale Samková zúčastní příštího klání pod pěti kruhy, to je zatím ve hvězdách.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy