Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Eva Samková a bývalka Tomáše Kluse šly pro dobrou věc donaha: Foto uvnitř

Zdroj: instagram
+ Dalších 5 fotografií
žhavé foto
Česká snowboardistka Eva Samková (26) odhodila zábrany a svlékla se. Nafotila snímky, na kterých nemá byť jediný kousek oblečení. Udělala to ale pro dobrou věc. Focení probíhalo v rámci boje za udržitelnou módu. Přidala se k ní i bývalka Kluse Terezie Kovalová (30) a společně se snaží upozornit na příliš konzumní způsob našeho života.

Mistryně světa a olympijská vítězka Eva Samková šla donaha. Před fotoaparátem se svlékla pro dobrou věc. Pro módní značku Odivi návrhářky Ivy Burkertové nafotila Eva nahé snímky kvůli boji za udržitelnou módu. Snaží se upozornit na příliš konzumní způsob našeho života a Eva tak vystoupila ze své komfortní zóny a odhodila vše. Na sociálních sítích se jí nyní dostává ohromné chvály.

„Zaplňme naše životy posouváním limitů a sbíráním zážitků namísto hromadění věcí, které nepotřebujeme,“ píše se pod příspěvkem značky Odivi. Samková však není jediná, kdo šel donaha.

Přidala se k ní i bývalka od zpěváka Tomáše Kluse (33). Violoncellistka Terezie Kovalová se toho také nebála a sundala vše pro dobrou věc. Obě vypadají na fotkách naprosto skvostně, o čemž se můžete přesvědčit ve fotogalerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články