Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Oktagon 58 Survivor 2024 - aktuálně

Eva Podzimková Josefíková o výchově dcery Loty: Je to dítě smečky, říká herečka

Eva Podzimková Josefíková promluvila o dceři: Loty je dítě smečky, říká
Zdroj: Renata Bušková eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
mateřství

Tmavovláska s uhrančivým pohledem Eva Podzimková, dříve Josefíková, je nejen vynikající a vyhledávanou českou herečkou, ale i šťastnou a starostlivou maminkou. Hlavní hvězda nového seriálu Sedm schodů k moci pro eXtra.cz prozradila, co se u ní změnilo s nástupem Kristových let a jak při svém pracovním nasazení dokáže bravurně zvládat své mateřské povinnosti. 

Kristova léta

Oblíbená herečka Eva Podzimková, kterou si řada diváků pamatuje ještě pod dívčím příjmením Josefíková, oslavila 3. února své třiatřicáté narozeniny a sama připouští, že s nástupem Kristových let na sobě jako žena cítí jisté změny. "Dá se říci, že člověk už začíná trošku bilancovat, a když pak přijde to dítě a ten status mateřství a všechno s tím spojené, tak to člověka změní, ale řekla bych, že v dobrém," řekla eXtra.cz známá herečka.

Maminka dvouleté holčičky s krásným jménem Lota prý neplánuje žádný divoký večírek, ale obyčejnou příjemnou oslavu v rodinném kruhu. "Narozeniny bych chtěla oslavit klasicky s rodinou. Nějaký oběd, potom kávička... Velkým večírkům už jsem odrostla," uvedla herečka, která nedávno radikálně změnila svůj vzhled a ostříhala si dlouhé vlasy nakrátko.

Dítě smečky

Eva, která nyní přijala jednu ze svých životních výzev a zazářila v roli ambiciózní Anny Malé v novém osmidílném seriálu z prostředí vysoké politiky Sedm schodů k moci, je pracovně velmi vytížená. Jak zvládá při svém plném nasazení ještě starost o malé dítě? "Toho natáčení je vždy intenzivně, krátce a hodně, takže potom je volněji, ale já se snažím o celkový balanc. Je pravda, že chvilku toho bylo moc, ale pak se to zase zvolnilo," prozradila Podzimková na premiérovém promítání prvních dvou dílů seriálu pro televizní platformu Prima+. "Myslím, že když je člověk na volné noze, přináší to jistá úskalí, ale zároveň i nějaké výhody v tom, že si práci mohu směrovat tak, jak to vyhovuje naší rodině," dodala.

Když se pracovních povinností nakupí víc, pak se do pomoci s péčí o Lotu s radostí zapojí celá rodina. "Naše dítě je dítě smečky, takže tam figurují pochopitelně oba rodiče, babičky a kamarádka," prozradila Eva, která rozhodně nepatří k těm lidem, kteří by se o své soukromí každodenně dělili na svých sociálních sítích.

Naposledy na svém Instagramu sdílela několik fotografií z romantické svatby, která se uskutečnila koncem června loňského roku. Známá herečka tehdy řekla ano svému partnerovi a otci své dcerky scenáristovi Matěji Podzimkovi.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy