Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Eva Pilarová (†80) zemřela na selhání ledvin: Poslední rozloučení se kvůli koronaviru konat nebude

Eva Pilarová (†80) zemřela na selhání ledvin: Poslední rozloučení se kvůli koronaviru konat nebude
Zdroj: archiv
+ Dalších 9 fotografií
poslední rozloučení
Legendární zpěvačka Eva Pilarová odešla do hudebního nebe v sobotu ráno ve věku osmdesáti let. Zdravotní problémy pěveckou ikonu trápily od roku 2018, kdy si nešťastně zlomila rameno a stehenní kost. Následně byla Pilarová upoutána na lůžko a problémy se stupňovaly. Nakonec jedné z nejlepších českých zpěvaček selhaly ledviny. Bohužel se kvůli koronaviru nebude konat poslední rozloučení.

Ikona 60. a 70. let Eva Pilarová trávila poslední dny v Domově svatého Karla Boromejského v pražských Řepích. Zdravotní problémy se u zpěvačky začaly objevovat v roce 2018, kdy si doma velmi nešťastně zlomila rameno a stehenní kost.

Po operaci byla Pilarová upoutána na lůžko a po operaci ledvin se její zdravotní stav nezlepšoval. Bohužel legendární zpěvačce nakonec selhaly ledviny a navždy odešla v sobotu v brzkých ranních hodinách do pěveckého nebe.

V posledních chvílích držel za ruku Evu Pilarovou její manžel Jan Kolomazník. "Děkuju jim za to. Je to strašně těžké, byli jsme spolu pětatřicet let," řekl Blesk.cz.

Poslední rozloučení s Evou Pilarovou se vzhledem k situaci ohledně koronaviru konat nebude. „Vzhledem k opatřením souvisejícím s vyhlášením nouzového stavu nebude možné uskutečnit poslední rozloučení,“ informovaly Lidovky.cz.

"O smrti jsme spolu nikdy nemluvili. Ale byla silně věřící a chodila do strahovského kostela, který je blízko našeho bydliště. Až to bude možné, uspořádám mši," dodal.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy