Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Eva Pilarová (80) v péči sester boromejek: Neztrácí humor a myslí na Vojtu Dyka

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
ZDRAVÍ
Vleklé zdravotní problémy dostaly Evu Pilarovou opakovaně do péče lékařů, ze špitálu ji nedávno ale přestěhovali k milosrdným sestrám boromejkám, které se například staraly před smrtí o Václava Havla (†75). V případě zpěvačky naštěstí jde nejspíš jen o doléčování, už má plány na podzim.

Plány

Sama Eva Pilarová ani její muž Jan Kolomazník v úterý nebrali telefony, nicméně podle zpráv z jejich nejbližšího okolí se fanoušci královny českého swingu nemají čeho bát.

„S Evou jsem mluvil před několika dny. Po všech těch zdravotních problémech se upnula k Lucerně. I z postele plánuje na říjen koncert k šedesáti letům kariéry, domlouvá Vojtu Dyka, tak jsme řešili, kdo tam bude, kdy budou jaké písničky a podobně. Je do toho zapálená, baví ji to a moc se na to těší,“ řekl eXtra.cz moderátor Aleš Cibulka, který patří k velkým přátelům Pilarové a jejího manžela.

Bojuje

„Eva boromejky zná. Je věřící, má s nimi dobrou zkušenost, i její maminka (104) je tuším v jejich péči. Akorát je o téměř čtvrtstoletí starší. Když jsem s Evou mluvil, neztrácela humor, byla to pořád ona, akorát se nemůže dočkat toho, až na tom bude zdravotně lépe,“ uklidňuje obdivovatele nemocné hvězdy populární hudby Cibulka.

Tak snad se Evě Pilarové její přání splní a v říjnu zboří Lucernu!

Kdo jsou boromejky, které o slavnou zpěvačku pečují? Přečtěte si ZDE.

Související články

Další články