Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Eva Pilarová (†80) se dočká důstojného rozloučení: Chystá se druhé poslední sbohem

Eva Pilarová (†80) se dočká důstojného rozloučení: Chystá se druhé poslední sbohem
Zdroj:
+ Dalších 5 fotografií
pohřeb
Legendární zpěvačka Eva Pilarová zemřela 14. března po vleklých zdravotních potížích. Kvůli epidemii koronaviru a přísným omezením se Pilarová nedočkala posledního rozloučení hodného jejího formátu. Skromného pohřbu se zúčastnila jen hrstka jejích blízkých. S rozvolňujícími se opatřeními se ale vdovec Jan Kolomazník (67) rozhodl uspořádat druhý pohřeb - zádušní mši na pražském Strahově.

První pohřeb slavné zpěvačky se konal čtyři dny po její smrti v pražských Řepích v kapli Domova sv. Karla Boromejského. Obřadu se účastnila jen hrstka rodinných příslušníků a blízkých přátel. Nechyběla vdova po Karlu Gottovi Ivana Gottová (44) nebo bývalá partnerka zesnulého Dana Nekonečného Zuzana Kardová

Zádušní mše

Vdovec po Pilarové Jan Kolomazník se proto rozhodl udělat pohřeb číslo dvě, tentokrát hodný zpěvaččina jména. O plánované zádušní mši mluvil už v březnu, jen nebyl z pochopitelných důvodů schopen stanovit přesný termín.

„Dovoluji si Vás pozvat na poslední rozloučení, při zádušní mši, s paní Evou Pilarovou, které se koná ve středu 3. června 2020, ve 12.00 hodin, v Bazilice Nanebevzetí Panny Marie na Strahově,“píše se na zveřejněném parte. Upozornil na to Blesk.

Na parte je podepsaná zpěvaččina rodina včetně její maminky Františky Bojanovské (104). Místa v Bazilice, kde obřad proběhne, mají smuteční hosté zaujmout do 11.45, píše se ve spodní části parte. Zádušní mše příští týden se zúčastní tentokrát mnohem více lidí než tomu bylo v půlce března.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy