Eva Perkausová vytasila na přítomné pány své zbraně: Tahle ňadra jsou dokonalá
Eva Perkausová (23) zvolila na křest charitativního kalendáře velmi odvážný výstřih, čímž udělala radost všem přítomným pánům. Půvabná moderátorka se může pyšnit jedním z nejkrásnějších těl českého šoubyznysu.
Oblíbená moderátorka Eva Perkausová nemá s nahotou nebo menším obnažováním vůbec problém. Nedávno se pro charitativní účely svlékla a vydražila svůj kalendář plný aktů. Na fotkách vypadala jako anděl, a tak není divu, že šel na dračku.
Eva není žádná stydlivka a své přednosti dává ráda na odiv. Tentokrát dovolila fotografům nahlédnout do jejího nenápadného, ač v závěru velmi vyzývavého výstřihu.
Blonďatá kráska má nejenom krásné tělíčko, ale i super prsa. Když se Eva předklonila, tak se přítomní pánové nemohli vynadívat. Do očí se jí díval jen málokdo.
Michael je manipulátor, tvrdí Aneta ze Survivoru. Po zradě ho vyškrtla ze svého života
Související články

Vražedný výstřih Bezděkové a Zálešákové, šelma Hejdová či Rachel v krajce: Krásky vyrazily na MBPFW

Žhavá Myslivcová, stylová Debbie Brown i totální úlet Duška: Divoká móda hvězd

Vyprsená Beníšková, úchvatná Vignerová či Kalivodová s nadupaným dekoltem. Krásky na Českém plese

Trapasy na Česko-Slovenském plese: Felix v obležení či rozverný Němec s partnerkou na zemi
