Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Eva Perkausová v exotickém „vězení“: Královská snídaně a pobyt v nadvodní vile

Zdroj: Archiv Evy Perkausové. koláž eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
Uvězněná
Moderátorka CNN Prima NEWS Eva Perkausová zůstává na Maledivách nuceně. Jejímu partnerovi totiž vyšel pozitivní test na covid. Moderátorka z Primy ale ve vězení snů rozhodně netrpí. I nadále smí užívat plný servis hotelu a může si tak užívat prodlouženou luxusní dovolenou.

"Pobyt se nám sice prodloužil, ale nedá se nic dělat. Před odjezdem z Malediv je pro návrat do ČR nutný PCR test. Partnerovi bohužel vyšel pozitivní. Znamená to, že nás z resortu na 14 dní nyní nepustí a před odletem budeme muset ještě na přetestování. V tomto jsou Maledivci opravdu striktní. Je to tak ale dobře, nikoho dalšího alespoň nenakazíme ani v rámci resortu a ani následně v letadle,“ vysvětlila primácká moderátorka.

„I nadále máme plný servis hotelu, kde se o nás krásně starají a nic nám tu nechybí. Jsme stále v nadvodní vile, a tak nejen že čerpáme vitamin D ze sluníčka, ale můžeme se i smočit,“ dodala Eva Perkausová (26). Na svých sociálních sítích tak hrdě sdílí fotky z nuceného pobytu v ráji. "Z vilky ale nesmíme vycházet,“ vysvětlila. Koupat se tak mohou pouze v okolí svého „vězení“.

Pro Evu i jejího partnera byl výsledek covid testu šok. Ani jeden z páru totiž podle Evy netrpí žádnými příznaky. Výletu ale nelituje. ,,Co se má stát, to se stane," shrnula celou situaci Perkausová a dodala, že už se zase těší do práce. Sama přiznala, že si ale nedokáže představit, jak by se celá situace vyvíjela, kdyby odcestovala na vlastní pěst. Díky cestovní agentuře získala Eva totiž tzv. covidové pojištění. Pobyt se tedy jí ani partneru Ivanu Heckovi (38) naštěstí neprodraží.

Související články

Další články