Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Eva Perkausová ukázala realitu vztahu s Ivanem Heckem: Ušmudlaná a bez přestání u plotny

Eva Perkausová ukázala realitu vztahu s Ivanem Heckem: Ušmudlaná a bez přestání u plotny
Zdroj: Instagram/Eva Perkausová
+ Dalších 17 fotografií
realita
Moderátorka Eva Perkausová (26) si ze sebe na sociálních sítích umí udělat srandu. Pro své fanoušky sdílela video, ve kterém znázorňuje, jak vypadá vztah po roce randění. Redakci eXtra.cz objasnila, jak po více než třech letech vnímá vztah s podnikatelem Ivanem Heckem a co je pro ni v partnerství nejdůležitější.

Do čtvrtého rande oblečená jako sexbomba natěšená na svého miláčka, po roce ve vytahaném tričku navařuje obědy. Tak popsala Eva Perkausová vývoj vztahů v krátkém videu. Člověk by řekl, že pohledná blondýnka už má tak akorát dost svého přítele Ivana Hecka. Opak je ale pravdou. "Všimla jsem si, že je to na internetu challenge, tak jsem se přizpůsobila a vzala jsem to s humorem," vysvětlila moderátorka pro eXtra.cz komické video.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

😬

Příspěvek sdílený Eva Perkauѕová (@evaperkausova),

Vztah se ale podle ní neustále vyvíjí a nelze očekávat, že bude stejný jako na začátku. "Myslím si, že po tříapůlletém vztahu jsou pak hranice úplně někde jinde, tak proč si z toho neudělat srandu," zasmála se Perkausová, která byla po boku podnikatele spatřena už v roce 2017. Tehdy se ale potvrzení vztahu vyhýbala.

Podle ní si pevný vztah lidé vybudují především vzájemnou stoprocentní důvěrou. Myslí si ale, že partnerství je velmi individuální a každý preferuje jiné vlastnosti. "Já jsem si jistá, že v našem vztahu důvěra je," ukončila Perkausová.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy