Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Eva Perkausová ukázala o 12 let staršího partnera: Podnikatel Ivan je hora svalů

Zdroj: Archiv Eva Perkausová / Archiv Ivan Hecko
+ Dalších 13 fotografií
kalibr
Moderátorka Eva Perkausová (26) aktuálně prohřívá své tělíčko na Maledivách, kde ale kvůli pozitivnímu testu na koronavirus "uvízla" s partnerem Ivanem Heckem (38) na delší dobu. S uhrančivým svalovcem Ivanem tvoří Eva pár už více než tři roky a jejich láska stále jenom kvete a jsou i přes pozitivní covid test opravdu veselá kopa, video níže.

Eva Perkausová patří mezi nejkrásnější ženy Česka. Není divu, že si k sobě půvabná moderátorka našla chlapa jako horu, a to o dvanáct let staršího podnikatele Ivana Hecka, se kterým je nyní na Maledivách.

Pohádkovou dovolenou jim "překazil" pozitivní test na koronavirus, avšak v ráji se jim poráží vir jinak. "Pobyt se nám sice prodloužil, ale nedá se nic dělat. Před odjezdem z Malediv je pro návrat do ČR nutný PCR test. Partnerovi bohužel vyšel pozitivní. Znamená to, že nás z resortu na 14 dní nyní nepustí,“ vysvětlila primácká moderátorka. "I nadále máme plný servis hotelu, kde se o nás krásně starají a nic nám tu nechybí," dodala moderátorka z nadmořské vily s bazénem, který mají k dispozici.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Srandy kopec

Mimo žhavých pozdravů v plavkách sdílela Eva na svých sociálních sítích i vtipné video, na kterém s jejím partnerem Ivanem blbne. A je znát nejen to, že je Ivan pořádná hora svalů, ale také fakt, že ani dvanáctiletý věkový rozdíl jejich vztah nijak nenarušuje a krásně se doplňují.

Související články

Další články