Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Eva Perkausová ukázala nového přítele! Kam na ty boháče pořád chodí?

Eva Perkausová ukázala nového přítele! Kam na ty boháče pořád chodí?
Zdroj: Facebook.com, Playboy
Předchozí Další
+ Dalších 27 fotografií
Moderátorka Eva Perkausová (23) vždy chodila s bohatými pány. Někteří z nich byli zadaní, ale to Evě nevadilo. Nyní zase zalovila v podnikatelských vodách. Kdo je jejím novým přítelem?

Krásná moderátorka Eva Perkausová se vždy nechávala hýčkat bohatými podnikateli. Tato holka by s žádným Lojzou z autodílny zřejmě nechodila. Dlouho předstírala, že to táhne s kolegou z Primy Tomášem Krausem, ale to byla hra pro důvěřivé fanoušky.

Po podnikateli Antonínu Charouzovi ji v posteli měl jesenický podnikatel Karel Kuba. Ten je momentálně ve vazbě, protože policie ho vyšetřuje kvůli hospodářské kriminalitě. Eva ale tvrdí, že o žádných machinacích svého milence nic netušila, jen se to tak prostě celé seběhlo.

Nový fešák se jmenuje Ivan Hecko a pochází ze zahraničí. Eva si ho velmi chrání a nechce, aby se o něm moc mluvilo. Asi už ví, že nejlíp se prožívá láska, když je tajná. "O svých vztazích současných ani budoucích se bavit nebudu," uvedla Eva pro eXtra.cz.

"Jsou spolu už dlouho a mají super vztah. Na pařby chodí ve vícero lidech, aby to vypadalo, jako že jde celá parta," uvedl zdroj z Primy. Faktem je, že tato krycí taktika nese ovoce. Podívejte se na fotky, kde se Evu podařilo načapat vedle Ivana. Jsou hezký pár, že?

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy