Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Eva Perkausová slaví narozeniny: Takhle se od nahých fotek dostala až k zpravodajství

Zdroj: Showpix.cz
+ Dalších 16 fotografií
česká barbie
Krásná moderátorka Velkých zpráv na Primě Eva Perkausová slaví ve středu šestadvacáté narozeniny. I když brzy tato nepřehlédnutelná blondýnka s plnými rty opustí moderátorský pultík, z televizních obrazovek se rozhodně nestáhne. Na svůj mladý věk toho má Eva už poměrně hodně za sebou. Kde se vlastně tato kráska, která to dotáhla až do zpravodajství, vzala?

Vedle Romana Šebrleho (45) usedla Eva ve zpravodajské relaci před dvěma lety. I když s moderováním už zkušenosti měla, účinkování ve zpravodajství pro ni byla zcela nová disciplína a musela se toho hodně učit. I přes to si velkou část publika získala. A to nejen svým půvabem, ale i bezprostředním vystupováním a neustálým úsměvem na tváři.

Před Velkými zprávami moderovala na Primě Top Star magazín a nějaké zkušenosti nasbírala i na televizi Barrandov, kde moderovala pořad Svět v barvách.

Fotky pro Playboy

Eva se už od třinácti let věnovala modelingu. Nebylo tedy velkým překvapením, že si ji v roce 2013 vybral pánský časopis Playboy pro nafocení série sexy snímků. Tehdy zahalená jen do sítě ukázala národu své bujné poprsí a zapsala se do povědomí tisíců mužů... Od té doby se svlékla pro Playboy ještě jednou. Tentokrát byla ale Eva se snímky více spokojená, prý byly cudnější a líbily se i jejímu okolí.

Soukromí si chrání

Nádherná Eva byla, co se týká vztahů, vždy velká tajnůstkářka. Teprve před několika měsíci ukázala svého současného partnera Ivana Hecka, se kterým tvoří pár už skoro tři roky. Své štěstí s movitým, urostlým Rusem si strážila tak dlouho, jak to jen šlo. O své lásce mluví jen v superlativech. Podle Evy je to drsňák s velkým srdcem, u něhož ale prý ještě dlouho po seznámení váhala, zda si s ním začít vážnější vztah. Jak se ukazuje, Eva se rozhodla správně a vedle Ivana jenom kvete.

Vztah s tátou na bodu mrazu

Moderátorka si žije spokojeně a nic jí nechybí. Jedinou vadou na kráse jejího dokonalého života je dodnes neurovnaný vztah s jejím otcem. Na toho Eva podala dokonce trestní oznámení za to, že něco nepatřičného řekl do médií. Eviny rodiče se rozvedli, když jí bylo 17, a od té doby se Eva s tátou nestýká.

Ladislav Perkaus, který se stal v 90. letech milionářem a Eva s bratrem a maminkou měli vše, na co si vzpomněli, nyní zůstal sám. V jednom z rozhovorů se Evin otec svěřil eXtra s tím, že ho současná situace velmi trápí a rád by se svou dcerou opět vycházel.

Související články

Další články