Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Eva Perkausová se pochlubila rozkošným snímkem malého Killiana: Andělskou nadílku už mám, rozplývá se moderátorka

Eva Perkausová zazářila v rudé.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 5 fotografií
láska

Moderátorka Eva Hecko Perkausová (28) prožívá nejkrásnější chvíle svého života. Před týdnem se stala maminkou syna Killiana a v předvečer svátku svatého Mikuláše se na svém Instagramu pochlubila, že tu nejkrásnější nadílku již má. Její syn je velmi vlasaté miminko - však se podívejte sami.

Krásná Eva Perkausová se stala před týdnem maminkou syna Killiana, kterého přivítala na světě se svým manželem Ivanem.

"První adventní neděle roku 2022 je tou nejkrásnější adventní nedělí, jakou jsem si mohla přát. Dne 26.11., ve večerních hodinách, přišel na svět malý Killian. Vítej mezi námi, andílku," napsala na Instagram známá moderátorka, která nyní už má svého chlapečka pár dní doma a je znát, že si mateřství užívá.

Eva Perkausová ukázala syna

Se svými fanoušky sdílela první vycházku s kočárkem a v předvečer svátku svatého Mikuláše přidala další rozkošný snímek.

"Já už andělskou nadílku mám," uvedla na svých sociálních sítích, kde tvářičku svého pokladu zatím neukázala, přesto se lidé rozplývají nejen nad půvabem Evy, ale také nad tím, kolik vlásků Killian už teď má.

"Jste krásná maminka, moc vám to sluší," vzkázala Evě jedna z fanynek. "Evičko, jste pohádková maminka, moc vám to sluší," uvedla další. "Po Ivanovi to bude spíš pěknej ďábel, ale blahopřeji. Ať si všichni děláte jen samou radost," dodal s úsměvem další ze sledujících.

Těhotenství si Eva užila

Eva Perkausová v době těhotenství jen zářila a není se čemu divit. "Užívám, doslova užívám, protože nemám absolutně žádné komplikace, nic mě netrápí, žádné nevolnosti, a pořád se vlastně cítím stejně jako před těhotenstvím," svěřila se v srpnu pro eXtra.cz.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy