Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Eva Perkausová se KONEČNĚ SVLÉKLA: Její přednosti nyní mohou obdivovat naprosto všichni!

Tohle je dokonalost.
+ Dalších 25 fotografií
Moderátorka primáckého Top Staru Eva Perkausová odhodila veškerý stud a nechala se nafotit tak, jak ji bůh stvořil. Snímek vznikl v koupelně a potěšil především všechny muže. Krásná blondýnka totiž ukázala světu prs!

Eva Perkausová (22) je jednou z nejvíce sexy moderátorek, které se na televizních obrazovkách objevují. Často během moderování Top Staru oblékne vyzývavý outfit a dá tak nakouknout do svého dekoltu.

Příležitostná herečka a modelka se ale rozhodla ukázat ještě víc. Co ještě více, rovnou ÚPLNĚ VŠE! Včera večer dala krásnou “dobrou noc” všem fanouškům svojí odhalenou fotografií.

Snímek znázorňuje její relax ve vaně. Eva klečí a z boku se všem naskytuje příjemný pohled na její naprosto luxusní ňadra. Tahle fotka bezesporu nedala spát nejednomu muži.

Perkausová si momentálně užívá dovolené v Dubaji. Prostředí luxusního města ji nejspíše tolik uvolnilo, že se rozhodla ukojit touhu všech svých mužských fanoušků a ukázat jim, jak dokonalé tělíčko vlastně má!

Mohlo by vás zajímat

Další články