Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Eva Perkausová prozradila pohlaví svého miminka. Výsledek tušila už od začátku těhotenství

+ Další 4 fotografie

Půvabná moderátorka Hlavních zpráv Eva Perkausová (28) prozradila v pořadu Showtime pohlaví svého miminka. Eva i její manžel Ivan Hecko se za pár měsíců mohou radovat z chlapečka. Co se týká výběru jmen, mají oba jasno.

Eva Perkausová a Ivan Hecko jsou krásným párem českého showbyznysu. Nedávno Eva na Prima party prozradila hodně detailů ohledně očekávaného miminka. Pohlaví ale tehdy ještě nevěděla. Nyní šla v pořadu Showtime s pravdou ven a celý svět se může těšit na krásného chlapečka.

Výbavička bude zřejmě do modra

"Bude to kluk! Jsem šťastná a spokojená. Dokonce jsem tak nějak tušila od začátku těhotenství, že to asi bude chlapeček," prozradila s úsměvem Eva. Moderátorka je právě v 6. měsíci těhotenství a do téhle doby zatím s manželem nekupovali žádnou výbavičku. Už předtím říkala, že nechce neutrální barvy a že si počká. Teď je všechno jinak a oba dva se mohou pustit do příprav rodinného hnízdečka.

V domě prý mají místa dost a miminko bude mít zaručený komfort. Krásná blondýnka dokonce prozradila, že by se více dětem nebránila. Zatím si ale počká na svůj první porod a pak uvidí, jak uvedla v rozhovoru pro eXtra.cz.

Co se týká výběru jmen, Eva s manželem mají jasno. "Z 90 % jsme se v otázce jmen shodli. Protože příjmení bude Hecko, je krátké a k tomu se dá kombinovat jak české jméno, tak i zahraniční. Máme tři tipy, ale ještě bych je prozrazovat nechtěla," usmívala se moderátorka.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy