Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Eva Perkausová poprvé ve zprávách! Některé lidi si získala, jiní tvrdí, že se hodí do filmů pro dospělé

Zdroj: Instagram
+ Dalších 107 fotografií
Televize Prima hledala ženu, která by usedla po boku charismatického Romana Šebrleho (43) a moderovala s ním zpravodajskou relaci. Nakonec se rozhodli pro půvabnou Evu Perkausovou. Na televizních obrazovkách ji diváci viděli poprvé 3. března a reakce jsou různé.

Moderátorka Gabriela Lašková odešla na mateřskou dovolenou a na její křeslo v sobotu zasedla půvabná blondýnka Eva Perkausová Diváci zpravodajského pořadu s napětím sledovali, co předvede, a také si hned po zhlédnutí udělali vlastní názor.

Velká část byla z Evy nadšená, popsali ji jako krásnou, půvabnou, kouzelnou, no prostě tu nej, nej a už se nemůžou dočkat, kdy se opět na Evu podívají v televizi. Dokonce ji srovnávali i s Lucii Borhyovou, kterou označili za tragickou a Eva je jednoduše skvostná!

Našli se ale i lidé opačného názoru, kteří si myslí, že by se spíše hodila do porna než do zpravodajského pořadu. Také padl názor, že i bezdomovec by vypadal lépe než Šebrle s Perkausovou. Co myslíte, je to opravdu tak zlé, nebo naopak patříte k těm, kteří Evu obdivují a fandí jí?

Související články

Další články