Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Eva Perkausová odtajnila význam jména syna Killiana Hecka: Sahá to až do dob Keltů

Eva Perkausová: Význam jména syna Killiana
Zdroj: se souhlasem tv prima
+ Dalších 5 fotografií
význam

Moderátorka Eva Perkausová (28) a její manžel podnikatel Ivan Hecko se konečně stali rodiči. Svému novorozenému synovi dali nevšední jméno Killian, jehož význam sahá až do doby Keltů. 

Adventní miminko

Oblíbená moderátorka večerních zpráv CNN Prima News Eva Hecko Perkausová se konečně stala maminkou. Ani ona nezůstala pozadu a po vzoru ostatních maminek českého showbyznysu dala svému novorozenému synovi netradiční jméno. A nutno říct, že se vznešeným přízviskem Killian bude mezi ostatními tradičními, českými Honzíky rozhodně vynikat.

„První adventní neděle roku 2022 je tou nejkrásnější adventní nedělí, jakou jsem si mohla přát. Dne 26. 11. ve večerních hodinách přišel na svět malý Killian. Vítej mezi námi, andílku!“ napsala šťastná maminka na svůj Instagram.

Malý válečník

Jméno Killian, jehož dalšími variantami jsou Kilian, Kylián nebo Cillian, je keltského i irského původu. Pravděpodobně vychází hned z několika slov, a proto může mít více významů. Údajně pochází z keltského slova "ceallach" a znamená "malý válečník" a svému nositeli tak propůjčuje bojovného ducha.

Jako místo vzniku je často uváděno i Irsko, kde je mu dáván křesťanský význam slov církev, kostel či klášter a z malého bojovníka se tak v mžiku stane malý mnich.

Podle popisu na webu emimino.cz je Killian muž s dobrým srdcem, který se ne zcela hodí do dnešního chaotického a uspěchaného světa. Osud mu dal do vínku výjimečnou inteligenci, kterou umí používat, aniž by se tím chtěl chlubit nebo předvádět. Touží po pozornosti druhých, ale nikdy to nedá najevo. Je oddaným a milujícím partnerem a otcem. Ale občas trpí výbuchy hněvu, a to se mu raději každý klidí z cesty.

Trocha numerologie

Podle numerologického významu je Killianovým číslem 2, jehož význam je Dobro. Podle vestirna.com jsou dvojky obdařeny výjimečnou inteligencí, kterou velmi účinně využívají, aniž by se chtěly předvádět. Bývají oddané i přísné. Jsou laskavé, ale raz dva se jim změní nálada. Chtějí, abyste se jim věnovali, ale nedávají to nijak najevo. Ve dvojce vyvolává dobro snahu upřednostňovat v každé situaci zájmy jiných před svými vlastními.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy