Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Radost Evy Perkausové: Moderátorka už ví, jestli čeká chlapečka nebo holčičku, sen se jí ale nevyplnil

Eva Perkausová odtajnila pohlaví druhého miminka: Moderátorce se přání nevyplnilo
Zdroj: Se souhlasem Evy Perkausové
+ Dalších 5 fotografií
baby shower

Eva Perkausová se brzy stane dvojnásobnou maminkou! Okouzlující moderátorka je již v šestém měsíci těhotenství a radostnou novinu o očekávání miminka se jí až donedávna podařilo udržet v tajnosti. A jedno překvapení si nechala i pro sebe a svého manžela Ivana – pohlaví miminka. Zda se jim narodí další chlapeček, anebo se dočkají holčičky, odhalila až na tzv. "baby shower" party. Jak odtajňovací akce dopadla? To prozradila okouzlující blondýnka v ShowTime na CNN Prima News. 

Oblíbená moderátorka televize Prima Eva Hecko Perkausová brzy opět zmizí z televizních obrazovek. Přitom začátkem září o druhém miminku pouze mluvila jako o plánech do budoucna. "Uvažuji, že bychom si pořídili ještě jedno miminko. Já jsem už avizovala, že bych chtěla mít dvě děti krátce po sobě," sdělila v rozhovoru pro eXtra.cz, přitom ale v tu dobu již věděla, že za několik málo dní bude svým fanouškům sdělovat jednu velkou a dozajista nečekanou novinu.

Těhotenství šest měsíců tajila

V tu dobu byla okouzlující blondýnka totiž již těhotná. Moderátorka má za sebou dokonce více než polovinu těhotenství, je v 6. měsíci. Těhotenské bříško se jí ještě na začátku září podařilo dokonale schovat a zprávu ututlat.

"Je tady překvápko a docela velké. Bylo to v plánu, já už jsem říkala, že bych si přála mít děti věkově blízko u sebe, a vyšlo mi to. Bylo nám dopřáno. Užívám si to stejně jako při prvním těhotenství, tedy bez žádných komplikací. Překvapivě to bříško dlouho nebylo vidět," oznámila v polovině září v pořadu CNN Prima News. Otěhotněla krátce po porodu prvního synka Killiana. Jedno překvápko si manželé nechávali i pro sebe: pohlaví miminka. Zda čekají holčičku, nebo chlapečka, to se šťastný pár dozvěděl až před pár dny na tzv. "baby shower" party, ze které zveřejnili pár střípků na sociální sítě.

I když se na Instagramu se svými fanoušky podělili o detaily a o to, jak baby shower party vypadala, to zásadní nezveřejnili. Zda jim vyšla růžová, nebo modrá barva, tedy zda čekají holčičku, nebo chlapečka, to prozradila moderátorka opět až v pořadu ShowTime.

„Je mi upřímně jedno, jestli to bude holčička, nebo chlapeček. Říkám si, hlavně ať je miminko zdravé. Ale taková vnitřní intuice – napřed jsem měla pocit, že to může být přece jen holčička, ale na dnešek jsem měla sen, že to bude chlapeček. Prostě jsem z toho zmatená!“ nechala se slyšet.

Na holčičku si budou muset počkat

„Já jsem říkala Ivanovi, že budu rodit, dokud nebude holčička. A on už se modlí, ať je to holčička. Tak uvidíme,“ smála se Eva. A zdá se, že brzy budou muset zapracovat i na třetím potomkovi. Narodí se jim totiž další chlapeček! „Jdeme dál. Holčička bude příště. Ale tak nevadí, budeme mít dva chlapečky, dva prďáky doma,“ řekla po odhalení dojatá moderátorka.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy