Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Eva Perkausová o těhotenství: Promluvila o nevolnostech i obměně šatníku

+ Dalších 7 fotografií

Moderátorka Eva Perkausová a podnikatel Ivan Hecko se před nedávnem vzali. Své ANO si řekli na nádherném pohádkovém místě, na Mauriciusu. Dvojice má nyní další radostnou novinku! Novomanželé se brzy budou těšit z narození prvního potomka. Tato zpráva všechny velmi překvapila. Eva je totiž už v pátém měsíci a do teď se jí podařilo těhotenství utajit. Dostavily se už nevolnosti a přišla na řadu i obměna šatníku? To a další prozradila moderátorka redakci eXtra.cz.

Moderátorka CNN Prima News se brzy stane maminkou! Nádherná Eva Perkausová a Ivan Hecko tvoří pár přes pět let a až v poslední době jejich vztah teprve pořádně nabírá na obrátkách. Nedávno si řekli své ANO v ráji na zemi, na Mauriciusu. Jejich velký den si dlouhou dobu nechávali jen pro sebe, rodinu a nejbližší přátele. A nyní posunuli vztah zase o krok dále.

Eva Perkausová o těhotenství

Novomanželé se již brzy budou těšit z nového parťáka do rodiny! Termín porodu se proklatě blíží, Eva je už v pátém měsíci těhotenství a do teď se jí podařilo zprávu utajit! "Už začínám pátý měsíc, takže jsem ráda, že se mi to podařilo nějak utajit po celou dobu. Jsem spokojená, že jsem si to nějakou dobu mohla nechat pod pokličkou a s partnerem jsme si toto období mohli užívat jen ve dvou," řekla v pořadu Showtime.

Redakce eXtra.cz neváhala a moderátorku sama vyzpovídala. Jak si požehnaný stav užívá? "Všechno mám spojeno s příjemnými pocity, moc si to užívám. Opravdu nemůžu říct, že bych tomuto období něco vytkla," říká spokojeně.

Má už změny nálad?

Dokonce se jí vyhnuly i s těhotenstvím spojené nevolnosti. “Mám velké štěstí, že se mi tyhle věci vyhýbají. Nevolnosti, ani žádné špatné stavy, změny chutí nebo nálady prostě nemám. Musím to teda zaťukat, ale vážně na mě zatím nic nepřišlo,” prozradila moderátorka.

Bříško už pomalu roste, přišla na řadu i obměna šatníku. “Pravdou je, že dopnout šaty už byl poslední dobou občas problém, a to nejen přes hrudník, ale i přes záda a bříško. I proto jsem šla s pravdou ven, protože tohle už nešlo moc utajit,” řekla na závěr s úsměvem.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy