Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Eva Perkausová končí ve Velkých zprávách: Kam má po odchodu namířeno?

Zdroj: instagram
+ Další 3 fotografie
konec
Moderátorka Eva Perkausová (25) končí ve Velkých zprávách na Primě. Jelikož zanedlouho startuje nový zpravodajský kanál CNN, kde budou využíváni stávající moderátoři televize Prima, přesune se na jiné místo i oblíbená blondýnka. Jenže ve zpravodajství to nebude. Kam tedy má parťačka Romana Šebrleho (45) namířeno? A co bude s někdejším desetibojařem, který je aktuálně ve dvoutýdenní karanténě?

Na Primě dojde k velkým přesunům. Jelikož se už brzy spustí nový zpravodajský kanál CNN, řada moderátorů se přesune právě tam. I zprávařka Eva Perkausová dostala od televize nabídku účinkovat na novém kanále. Jenže si nebyla tak jistá, jak by měla být a nabídku odmítla. Co s ní tedy bude?

Nabídku odmítla

„Na projekt, jakým je CNN Prima News si přes své moderátorské zkušenosti zatím opravdu netroufám. Cítím se ještě příliš mladá na to, abych splňovala přísná pravidla a kritéria, která práce na takovém zpravodajském kanálu vyžaduje. Jsem moc ráda, že mi televize nabídla být jednou z hlavních tváří hlavního kanálu Prima, kde mám být součástí týmu nového pořadu. Po dvou letech, kdy jsem byla usazená za moderátorským pultem, to bude snad i pro diváky příjemná změna,“ vysvětlila Perkausová, na kterou se budeme moci těšit v dosud nespecifikovaném pořadu.

Co bude s ostatními?

Ohledně dalších tváří prozradí detaily CNN Prima News během příštího týdne. "Nyní je ještě příliš brzy na to prozrazovat detaily, vše rádi zveřejníme na tiskové konference ke startu CNN Prima News příští středu 11. března," řekl za CNN Prima News Adam Halmoši.

Jelikož Eva Perkausová ve Velkých zprávách končí, zřejmě už v nich nebudeme vídat ani jejího kolegu a parťáka Romana Šebrleho (45). Kde pro něho našla televize uplatnění se dozvíme v příštích dnech. Aktuálně je Roman v domácí izolaci, jelikož minulý týden přicestoval z koronavirem zasažené severní Itálie.

Související články

Další články