Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Eva Perkausová: Jsem soutěživý typ a nemůžu prohrávat

Eva Perkausová: Jsem soutěživý typ a nemůžu prohrávat
Zdroj: archiv TV Prima
+ Další 3 fotografie
Prima
Skupina Prima a Adveri přinášejí na český trh jedinečnou vědomostní hru propojující televizi s mobilní aplikací. V aplikaci Prima Trefa odpovídají diváci na otázky ze světa oblíbených pořadů a hvězd televize Prima, a mají tak možnost vyhrát celou řadu atraktivních cen a zúčastnit se onlinového či do budoucna i televizního finále. Hrou diváky provedou oblíbené tváře televize Prima Eva Perkausová, Libor Bouček, Jakub Kotek, Eva Burešová, Jan Šťastný nebo Natálie Halouzková. Co nám o sobě Eva řekla?

Současná situace nás nutí k tomu, abychom volný čas trávili především doma. Jak to zvládáte a čím se doma ráda bavíte?

Vařím, peču, to dělá asi většina z nás. Také se dostávám ke spoustě věcem, které jsem dlouho dobu odkládala. Například větší čistky v bytě nebo důkladnější úklid skříní. Zkrátka takové ty ne příliš akutní věci.

Když máte možnost, pustíte si spíš film, nebo si přečtete knížku?

Budu upřímná: spíš si pustím film. Nicméně mám vždycky výčitky, že bych si měla něco přečíst. Občas se to snažím vykompenzovat, ale mám malý problém – u knížky začnu rychle usínat. Čtení je pro mě až moc velký relax, takže to dlouho nevydržím.

Máte s přítelem nějakou společnou domácí aktivitu, které se rádi věnujete?

Víceméně všechno děláme společně a rádi. A je jedno, jestli jde o sport, společenskou hru nebo sledování filmu.

Hodně lidí rádo hraje na zkrácení dlouhé chvíle hry, ať už mobilní, nebo deskové. Co vy, jste hravý člověk?

Jsem hravý člověk, ale co se týče her, tak nejsme s přitelem vyloženě herní maniaci, kteří mají herní konzole. Volíme spíš klasické karty, takže třeba prší nebo všelijaké jiné karetní hry.

Hrajte ráda kvízové hry? Ve kterých oblastech jste nejsilnější a naopak co vám dělá velký problém?

Ne že bych kvízové hry vyloženě vyhledávala, ale když se sejdou přátele, tak se ráda zapojím. Jistá jsem si třeba v jazycích, gramatice českého jazyka, naopak vždycky jsem pokulhávala v matematice. Základní počty jsou v pohodě, ale když je v rovnici písmenko, tak to už bych měla problém.

Televize Prima připravila unikátní vědomostní hru Prima Trefa propojující televizi s mobilní aplikací. Ve hře divákům pokládáte kvízové otázky. Jak to funguje?

Prima Trefa nabízí možnost vyhrát spoustu hodnotných cen a nemusíte přitom nic tvořit nebo vymýšlet. Stačí odpovídat v aplikaci v telefonu, který používáme všichni dnes a denně. Po stažení aplikace je třeba sledovat vysílání televize Prima, a když se objeví zlatý žeton, začít hrát hru v mobilu.

V aplikaci jsou desítky a desítky videí, ve kterých se diváků ptáte na otázky. To muselo být asi náročné natáčení?

Natáčení bylo sice velmi náročné a zdlouhavé, ale moc mě bavilo. Točili jsme nejen samotné otázky a možnosti odpovědí, ale i následné reakce na špatně zvolenou nebo správně zvolenou odpověď. Snažili jsme se být co nejzábavnější a dostat k divákům emoce.

Jsou soutěžní otázky náročné?

Padají tam různé vědomostní otázky, těžší i jednodušší. Musím říct, že některé z nich jsou velmi zábavné, diváky to bude rozhodně bavit.

Vyhrála jste někdy něco v nějaké hře nebo soutěži?

Jsem velmi soutěživý typ, nemůžu prohrávat, například ve sportu. Žádnou velkou výhru jsem ale nikdy nevyhrála… Možná tak pár sirek navíc (smích).

Řekla byste, že máte spíš štěstí ve hře, nebo štěstí v lásce?

Nerada bych říkala, že mám jen štěstí v lásce, abych si to nezakřikla. Myslím, že mám tak nějak vyváženě štěstí ve hře i v lásce. A snad to tak zůstane.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy