Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Eva Perkausová je v tom až po uši, ukázala přítele: Tenhle sympaťák ukradl její srdce

Eva Perkausová je v tom až po uši, ukázala přítele: Tenhle sympaťák ukradl její srdce
Zdroj: koláž eXtra.cz / IG: @evaperkausova a @ivanhetsko
+ Dalších 5 fotografií
zamilovaní
Celebrity mají ve zvyku si chránit a střežit soukromé věci, což se týká i milostných vztahů. Eva Perkausová (25) si pro sebe dlouho nechávala tvář muže, který ukradl její srdce a každý den jí vykouzlí úsměv na tváři. Moderátorka konečně odhalila tvář muže, se kterým si užívá romantické večeře a jaký fešák to jde po jejím boku.

Moderátorka a modelka Eva Perkausová už před více než rokem našla lásku v podnikateli jménem Ivan Hecko. Na jejím Instagramu byste jeho tvář předtím nikde nenašli, což se teď změnilo. V posledním příspěvku má vedle sebe půvabná blondýnka vysokého statného krasavce. A moc jim to sluší!

Láska jako trám a až za hrob

K fotce připsala jen srdíčko, z čehož je jasné, že jde o velkou lásku, navíc v příspěvku označila jeho profil. Sympatický Ivan nemá jen hezký obličej, na sociálních sítích se chlubí i svým pevným a vypracovaným tělem. A vypadá to, že bez podpatků proti němu bude Eva úplný trpaslík. Podle všeho se spolu nechali vyfotit ve Francii.

Hecko na svůj Instagram také přidal společnou fotkou s Perkausovou a připsal naprosto kouzelný popisek: "I cesta tisíc mil dlouhá začíná prvním krokem." Možná se pomalu blíží svatba a založení rodiny!

Související články

Další články