Má být novou posilou primáckého Top Star magazínu, proto se novináři začali šťourat v soukromí Evy Perkausové (21). Jenže to se blondýnce vůbec nelíbí. A začala zmatkovat, když zjistila, kolik těch kostlivců ve skříni má.

Přitom přece Eva musela vědět, že když se stane tváří nějakého pořadu, tak lidi začnou toužit po pikantnostech z jejího milostného života. A co čert nechtěl, tak se najednou objevil pořádný seznam Eviných zajíčků i stařešinů, kteří ji zahrnují luxusem a drahými dárky.

Nikdo z nich rozhodně není žádný chuďas, to je jejich společné znamení. Jaká náhoda, že.

Jenže Eva si neuvědomuje, že když je jednou v televizi, tak na ni bude mířit mediální zájem. Takže začala kopat kolem sebe. Ihned si smazala Facebook, zablokovala dosud veřejný Instagram, a aby toho nebylo málo, tak si změnila i číslo a dokonce vymazala i oficiální webovky. Jak chce s tímhle přístupem dělat v televizi?

Ale to moderátorce stejně moc nepomůže. Kdo je její tajný sponzor? To zajímá celé Česko. A my v eXtra.cz jsme mu na stopě. Bude to hodně pikantní.

Další informace o tajemném milenci, který bydlí kousek za Prahou a vlastní známou restauraci, můžete posílat na redakce@extra.cz.