Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Eva Perkausová a Roman Šebrle zase spolu: Prázdniny je spojily dohromady

Eva Perkausová a Roman Šebrle zase spolu: Prázdniny je spojily dohromady
Zdroj: archiv Eva Perkausová
+ Další fotografie
CNN Prima News
Letní dovolené značně zahýbou nasazením moderátorů v jednotlivých pořadech CNN Prima NEWS. Krom toho že se diváci mohou těšit na opětovné shledání dvojice Markéta Fialová (49) a Karel Voříšek (56), mohou se také radovat, že znovu uvidí Evu Perkausovou (25) bok po boku s Romanem Šebrlem (45).

Prázdniny odstartovaly, což znamená, že přichází čas dovolených. Odpočinek si potřebuje dopřát i řada moderátorů. Proto na zpravodajské stanici CNN Prima News dojde k dočasnému přeskupení moderátorů.

Perkausová a Šebrle

V ranním pořadu Nový den, který je vysílán mezi 7. až 9. hodinou ranní, jsou diváci zvyklí na moderátora Libora Boučka (39). Ten však nyní bude nahrazen. Zaskakovat ho bude pohledná Eva Perkausová a společně s ní do moderátorského křesla usedne Roman Šebrle Oblíbená dvojice bude pořad uvádět od 27. do 31. července. Týden předtím bude místo Šebrleho zaskakovat Petr Vágner (42).

A co říká Perkausová na ranní vstávání? "Nejsem ranní ptáče, tak jsem zvědavá, jak se popasuji s vysíláním v brzkých hodinách. Je to pro mě další nová výzva, na kterou se moc těším, stejně tak jako na kolegy Romana a Petra, se kterými už mám moderování ve dvojici vyzkoušené. Takže věřím, že pohodová ranní atmosféra bude panovat nejen ve studiu, ale i u diváků," prozradila diváky oblíbená blondýnka.

Voříšek a Fialová

Tak jako diváci rádi vídají Perkausovou po Šebrleho boku, podívají se stejně rádi i na Markétu Fialovou a Karla Voříška. 18. a 19. července se na moderátorské duo můžeme těšit v Hlavních zprávách.

Mimo to se Fialová a Voříšek objeví také v pořadu Nový den, tam už ale každý zvlášť. Od 13. do 17. července bude Nový den moderovat Markéta a od 3. do 7. srpna pak její kolega Karel. "Jsem sova, pracovat do noci mi nevadí, ale ranní vstávání mě děsí. S Novým dnem si to prubnu. Čeká mě napínavý týden," přiznal Voříšek.

"Těch pět dnů, co mě čeká v Novém dni, mám v kalendáři červeně a přesně vím proč! Všechny pořady, které jsem kdy moderovala, byly večerní, já se nejsem zvyklá nastartovat dopoledne, natož v sedm ráno! Ale je to živé vysílání, ve studiu se mnou budou kolegové ze zpráv, z počasí i ze sportu, budeme zvát zajímavé hosty… to jsou všechno momenty, na které se těším! Pak už potřebuju jen hodně kávy a shovívavé diváky," svěřila Fialová.

Související články

Další články