Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Eva Pavlová zničehonic zmizela z očí veřejnosti: První dáma vysvětlila, proč se stáhla

První dáma Eva Pavlová.
Zdroj: Pavel Dvořák/eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
starosti

První dáma Eva Pavlová (59) se na nějaký čas stáhla z veřejnosti. Nyní vysvětlila, co ji k tomu donutilo. Její milovaná kočička Micka má totiž zdravotní problémy, které vyžadovaly, aby u ní manželka prezidenta neustále byla. „Moc bych si přála, aby mohla brzy opět sama pobíhat venku,“ dopsala k instagramové fotografii, na níž je kočička vyobrazena.

Eva Pavlová má trápení, jaké žádný majitel domácího mazlíčka nechce zažívat. Její milovaná kočička Micinka má zdravotní problémy a vyžaduje nepřetržitou péči.

V příspěvku na Instagramu Pavlová blíže vysvětlila, co se vlastně stalo. „Zdravím všechny spřízněné duše. Vím, že jsem teď nebyla příliš aktivní, nicméně nemoci se nevyhýbají ani chlupatým členům rodiny, o které se také musíme starat. Micka vyžaduje už několik dní péči a já bych si moc přála, aby mohla brzy opět sama pobíhat venku,“ vysvětlila první dáma.

Reakce lidí

„Mít zvířátko je radost, spoustu nám toho dávají, mnohdy bychom se od nich mohli učit, ale zároveň je to závazek. To, že se o ně staráme více v době, kdy jim není “do skoku”, je to nejmenší, co jim za jejich službu pro nás můžeme dát,“ připsala dále první dáma ke snímku první kočky Česka.

V komentářích pod příspěvkem se ihned objevily pozitivní zprávy a přání brzkého uzdravení. „Brzké uzdravení první kočce České republiky,“ napsal Vilík. „Ať je Micce brzy lépe. Naprosto Vaší situaci chápu. Zvířata jsou lásky a musí se o ně pečovat,“ okomentovala Petra. Chlupáčci jsou jako naše děti, musíme se starat a pečovat o ně. Micko brzy se uzdrav,“ připsala Monika. Přeji Micce brzké uzdravení, ať může páníčkům dělat jen radost a potěšení,“ napsala Alice.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy