Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Eva Pavlová vsadila v důležitý den na eleganci a štěstí: Nová první dáma oblékla stříbro a bronz

Nová první dáma Eva Pavlová.
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 8 fotografií
móda

Česko má nového prezidenta a s ním i první dámu. Miloše Zemana po pěti letech v křesle vystřídá generál Petr Pavel, který dnes jako první dorazil do svého volebního štábu ve Foru Karlín v doprovodu své ženy Evy. Co si na dnešní den oblékla? To zmapovala naše fotoreportérka přímo z místa.

Česko má nového prezidenta, kterým se drtivým výsledkem stal generál Petr Pavel. Ten již brzy vystřídá Miloše Zemana a usedne na Pražský hrad.

Generál dorazil do svého volebního štábu dvacet minut před druhou hodinou v doprovodu své ženy Evy. Budoucí první dáma pro druhé kolo voleb zvolila pastelově růžové šaty s dlouhými rukávy, které ozdobila stříbrnou broží ve tvaru květu. Při vstupu do štábu měla na sobě růžový oversize kabát a bronzovou malou kabelku.

Lodičky zvolila ve stříbrné barvě, ladí jí tak k visacím náušnicím. V kapse u kabátu pak měla opět malého plyšového sloníka pro štěstí, kterého dostala od holčičky na akci na Staromáku. Celkový dojem tak nebyl nudný, ale hravý a zároveň na úrovni, jak se od první dámy sluší a patří.

Francouzský šmrnc

V prvním kole manželka Petra Pavla jednoduché černé kalhoty zkombinovala se světlemodrou košilí a hedvábným šátkem, který měla uvázaný kolem ramen. Tomu se říká mít smysl pro detail.

Oba dva dny za nás zvládla svou roli na jedničku. K jejímu oblečení nemáme sebemenší výtku.

Na oba outfity se můžete podívat v galerii.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy