Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Eva Pavlová tentokrát sáhla po pohodlí: Prezidentský pár se setkal na Hradě s dárci krve

Prezidentský pár na Hradě v rámci Světového dne dárců krve.
Zdroj: Tomáš Martínek/eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 29 fotografií
Móda

Prezidentský pár je velmi aktivní. Zatímco ve středu a ve čtvrtek strávili čas se slovenskou prezidentkou Zuzanou Čaputovou a jejím partnerem, v pátek se Petr a Eva Pavlovi setkali v rámci Světového dne dárců krve s dobrovolníky, kteří byli oceněni Českým červeným křížem. Na místě byla i redakce eXtra.cz.

Prezidentský pár má pořádně napilno. Ve čtvrtek ještě Petr Pavel s Evou Pavlovou trávili čas se slovenskou prezidentkou Zuzanou Čaputovou a v pátek už na Pražském hradě vítali dobrovolníky v rámci Světového dne dárců krve.

Do darování krve se v tento den ve spolupráci s Oddělením hematologie a krevní transfuze ÚVN zapojili také zaměstnanci prezidenta republiky. „Je fajn, že Česká republika je mezi těmi, kde právě dárcovství je poměrně rozšířené. My nepatříme mezi ty země, které by měly akutní nedostatek krve, i když v určitých skupinách, určitých obdobích a místech se místní nedostatek projevuje, ale většinou jsme schopni na to reagovat velice rychle a ty propady doplnit,“ prozradil prezident Petr Pavel, jak stojí na oficiálních stránkách Hradu.

Ležérní Pavlová

Na místě byla také redakce eXtra.cz. Petr Pavel na událost zvolil elegantní šedé sako, hnědé polobotky a tmavě modrou kravatu. První dáma sáhla po ležérnější volbě. Na sebe si vzala pohodlné mokasíny, společenské bílé kalhoty, tmavě modré sako se zlatými knoflíky a jemnou halenku.

Celkově to prezidentskému páru moc slušelo, jen možná Pavlová mohla zvolit spíše lodičky na nízkém podpatku či jinou lehce elegantnější obuv.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy