Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Eva Pavlová promluvila o zdravotním stavu první kočky. Micka trpěla, přiznala prezidentova žena

Eva Pavlová a její kočka: Micka musela k veterináři
Zdroj: Se souhlasem Petra Pavla/Renata Bušková/koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
kočka

Zatímco Eva Pavlová vyrazila s prezidentem Petrem Pavlem na korunovaci do Londýna, doma měl prezidentský pár maroda. Řeč je o jejich mazlíčkovi a pravděpodobně nejznámější kočce v Česku Micce. Tu musela první dáma vzít před odletem do Londýna k veterináři, který zvířeti vytrhl zub, jak napsala Pavlová na Instagramu.

Eva Pavlová zažila skutečně turbulentní dny. Minulý týden totiž vyrazila se svým manželem prezidentem Petrem Pavlem do Londýna, kde se společně zúčastnili korunovace krále Karla III. a plnili tak svou společenskou povinnost. Jenže ještě před odletem musela první dáma řešit nečekané komplikace.

Zub musel ven

Jak Pavlová prozradila na Instagramu, její milovaná kočka Micka, která se během kampaně stala hitem Twitteru, musela k veterináři. Trápil ji totiž špatný zub, který nakonec musel ven. A protože panička nemohla zrušit tak důležitou cestu, postaral se o nemocné zvíře někdo jiný.

"O Micku bylo postaráno s láskou, čekala a dočkala se. Dostala za odměnu dobrůtky, a to i proto, že ještě před odjezdem do Londýna jsem ji musela vzít k její lékařce do Roudnice. Ta jí vytrhla zoubek, špičák. Trpěla jsem s ní, ale to nepomohlo... Teď už se na mě nezlobí," napsala Eva Pavlová na svém Instagramu a k příspěvku přidala fotku Micky. Zdá se tedy, že už je vše dobré a první kočka se opět těší z péče svých páníčků.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy