Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Eva Pavlová okouzlila v zahraničí: První dáma reprezentovala na zásadním setkání NATO bez ztráty kytičky

Eva Pavlová zvolila pohodlnost a eleganci zároveň.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Se souhlasem KPR/Zuzana Bönisch/eXtra.cz Renata Bušková
+ Dalších 9 fotografií
První dáma

Petr Pavel a Eva Pavlová dorazili do Vilniusu v Litvě, kde začala konference summitu NATO. Ta bude probíhat celkem dva dny a je to vlastně poprvé, co Česká republika obdržela žádost o vystoupení hlavy státu na tomto fóru, jak uvedl Pražský hrad na svých stránkách. Hned po výstupu z letadla první dáma všechny nadchla svým outfitem i vřelým úsměvem. I když se tentokrát nejednalo vyloženě o kostýmek, tak to Evě Pavlové přesto moc slušelo. 

Petr Pavel a jeho drahá polovička Eva Pavlová vyrazili na summit hlav států do Litvy. Zasedání Severoatlantické aliance vzniklo za účelem jedné z nejdůležitějších schůzek NATO. Za Českou republiku vystoupí hlava státu vůbec poprvé. Petr Pavel se snažil poukázat na bezpečnostní hrozby či podporu Ukrajiny, o které se hovořilo, zda vstoupí do NATO jako jedna z členských zemí.

Petra Pavla čeká spousta zajímavých setkání i účast na ceremoniálu k oficiálnímu zahájení summitu. „Všichni vidíme, že světový řád čelí zpochybňování. Ještě nedávno jsme bezpečnostní hrozby vnímali prostřednictvím ideologické konfrontace Východu a Západu, dnes se přesouváme ke globálního střetu hodnotových systémů mezi demokraciemi a autoritářskými režimy. Nejde pouze o Rusko, ale i o země jako Čína, Írán, Severní Korea a řadu diktátorských afrických států. Tyto země mají jiné hodnoty a snaží se je šířit po světě různými prostředky, nejen vojenskou agresí, ale i prostřednictvím informační války,“ řekl prezident na NATO Public Forum, jak uvedl web Pražského hradu.

Severoatlantická aliance má v tuhle chvíli pod sebou 31 členských států. Letos se státy rozšířily ještě o Finsko a zálusk má i Švédsko, připomíná ČTK.

Pavlová má cit pro módu

Po prezidentově boku přijela také jeho žena Eva Pavlová, které to opět moc slušelo. První den zvolila tmavě modré sako a stejně barevnou halenku. Vršek pak sladila s béžovými tříčtvrtečními plátěnými kalhotami, bílými teniskami a malou kabelkou. ​Výsledný outfit vypadal uvolněně a zároveň elegantně.

První dáma tento pohodlný outfit zvolila pro cestu letadlem, formálnější dresscode by byl v tuhle chvíli zbytečný.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy