Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Eva Longoria se ukázala bez make-upu: Herečka je díky své přirozené kráse vzorem pro všechny čtyřicítky

I bez make-upu je nádherná!
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
Prohlédněte si, jak se změní okouzlující Eva Longoria, když sundá vrstvu make-upu. Herečce je jedenačtyřicet let, a přesto je vzorem pro všechny vyzrálé ženy. Je totiž nádherná i bez líčidel. Tahle kráska zkrátka ví, že přirozená krása dokáže okouzlit všechny. A je jedno, že bez tuny šminek nevypadá jako superhvězda.

Eva Longoria je hodně populární, a to nejenom díky svému hereckému umění. Tahle kočka totiž umí stárnout. Nepotřebuje si hrát na dvacítku, když moc dobře ví, že v jedenačtyřiceti by s tímto pošetilým postojem sklidila maximálně výsměch.

Hodně hollywoodských hvězd v jejím věku sahá po plastických operacích a různých dalších chirurgických vylepšeních. Jenomže výsledek bývá za pár let více než děsivý. Typickým příkladem je třeba Courtney Cox, která se nemohla smířit s tím, že už není ta mladá Monica ze seriálu Přátelé a svůj obličej si plastikami doslova zhyzdila.

Naštěstí včas dostala rozum, opětovaně zákroků litovala a smířila se se svými vráskami. A přesně takhle by to mělo být. I ty největší celebrity jsou jen obyčejní lidé, kteří stárnou a dělají se jim vrásky. Eva Longoria je proto velkým vzorem pro všechny ženy po celém světě.

Nehraje si na kdovíjakou star a moc dobře si je vědoma toho, že ženská krása není o tunách líčidel, ale o přirozenosti.

Související články

Další články