Herečka Eva Longoria, která se proslavila především rolí Gabrielle Solis v seriálu Zoufalé manželky, se s postupujícím těhotenstvím pěkně zakulacuje. Vypadá to, že porod je na spadnutí. Eva se nedávno ukázala třeba v show Jimmyho Kimmella nebo Ellen DeGeneres, kde prozradila, že čeká chlapečka a termín porodu má v červnu čili za necelé dva měsíce.

U Ellen práskla, že ještě nemá vybrané ani jméno a že vlastně nemá připraveno vůbec nic. „Noviny posledních dvacet let spekulují, zda nejsem těhotná, a až teď o mně psaly, že jsem tlustá. Přitom jsem konečně byla těhotná,“ řekla pro změnu u Kimmella.

„Jsem neustále unavená. Pořád usínám a občas na svůj stav zapomenu, vzbudím se a divím se, že vstávám tak nemotorně,“ smála se Eva.

Její manžel José Baston má z předchozího vztahu s Natalií Esperón už tři děti. Dvaadvacetiletou Natálii a čtrnáctiletá dvojčata Marianu a Josého. Eva se tak nemusí bát, že by její milovaný neuměl s jejich synkem zacházet. Je to zkrátka zkušený tatík. U herečky se jedná o prvního potomka.