Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Daisy Lee Horoskop

Nejnovější kauzy

Eva Longoria promluvila o miminku: Zapomínám, že jsem těhotná!

Eva občas zapomíná, že je těhotná.
+ Dalších 11 fotografií
Eva Longoria (43) je v pokročilém stadiu těhotenství a její zvětšující se bříško by přehlédl jen slepec. Herečka čeká chlapečka a s manželem Josém Bastonem (49) se nemůžou dočkat. Pro Longoriu se jedná o první dítě, kdežto její manžel už je zkušený tatínek. Eva se nedávno mihla v talkshow Jimmyho Kimmela (50) i Ellen DeGeneres (60) a prozradila, že na své těhotenství občas zapomíná.

Herečka Eva Longoria, která se proslavila především rolí Gabrielle Solis v seriálu Zoufalé manželky, se s postupujícím těhotenstvím pěkně zakulacuje. Vypadá to, že porod je na spadnutí. Eva se nedávno ukázala třeba v show Jimmyho Kimmella nebo Ellen DeGeneres, kde prozradila, že čeká chlapečka a termín porodu má v červnu čili za necelé dva měsíce.

U Ellen práskla, že ještě nemá vybrané ani jméno a že vlastně nemá připraveno vůbec nic. „Noviny posledních dvacet let spekulují, zda nejsem těhotná, a až teď o mně psaly, že jsem tlustá. Přitom jsem konečně byla těhotná,“ řekla pro změnu u Kimmella.

„Jsem neustále unavená. Pořád usínám a občas na svůj stav zapomenu, vzbudím se a divím se, že vstávám tak nemotorně,“ smála se Eva.

Její manžel José Baston má z předchozího vztahu s Natalií Esperón už tři děti. Dvaadvacetiletou Natálii a čtrnáctiletá dvojčata Marianu a Josého. Eva se tak nemusí bát, že by její milovaný neuměl s jejich synkem zacházet. Je to zkrátka zkušený tatík. U herečky se jedná o prvního potomka.

Mohlo by vás zajímat

Další články