Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Eva Krpálková: Lukáše jsem vždy podporovala, pak mě rozbrečel. Už to nezvládám, odjíždím z ČR!

Eva Krpálková: Lukáše jsem vždy podporovala, pak mě rozbrečel. Už to nezvládám, odjíždím z ČR!
Zdroj: Archiv Eva Krpálková a Lukáš Krpálek
+ Dalších 11 fotografií
Rozsypaná psychika
Eva Krpálková (28) toho už má dost. Sbalila si svých pár švestek a prchla z republiky! Manželka nejslavnějšího českého judisty Lukáše Krpálka (30) promluvila o tom, jak ji Lukáš rozbrečel a s dětmi to už sama doma prostě absolutně nezvládala!

Lukáše jsem vždycky podporovala. Pak jsem se rozbrečela

“Odjet pryč není ostuda ani neúcta ke stavu v Čechách. Odjet a hledat zbytky svobody, i když se to po všech směrech vůbec nehodí, je něco, co Tě může osvobodit, pomůže Ti k urovnání myšlenek a hledání síly pokračovat dál. Zcela otevřeně. Pro dovolenou jsem se velmi rychle rozhodla ve chvíli, kdy mi Lukášek sdělil svůj tréninkový plán na následující týdny. A v ten moment se přiznám, že jsem se rozbrečela," podělila se s fanoušky o svoje pocity na Instagramu Eva Krpálková, manželka známého judisty Lukáše Krpálka. To, že se dokonce při zjištění toho, že Lukáše nějakou dobu neuvidí, rozbrečela, šokovalo nejednoho fanouška. I Lukáš si vždycky liboval, jak ho jeho milovaná Evička ve všem podporuje. Jenže to by nesměl být covid a Eva by nesměla na všechno zůstat sama.

Moje psychika to už nezvládá

"Normálně Lukyho judo odjezdy jako žena v dlouhodobém vztahu velmi vítám, protože každé odloučení beru jako úžasný restart pro vztah, odpočineme si od sebe, těšíme se na sebe a náš vztah má díky jeho odjezdům neustálou jiskru a vášeň. V této době pro mě ale jeho týdenní (díky Bohu týdenní - Japonsko bývalo i na měsíc) odjezdy znamenají 24 hodin nesvobody 7 dní v týdnu bez možnosti úniku. Jediná chvíle bez dětí je procházka s popelnicí před barák," postěžovala si Eva a zároveň tak vysvětlila, proč se rozhodla vycestovat nejen mimo okres, ale dokonce i mimo republiku. Jako cílovou destinaci si vybrala Egypt, konkrétně Hurghádu. Eva si totiž stěžovala na psychiku a na to, že to sama s dětmi už prostě psychicky nezvládá.

Vidina toho, že jsem na děti sama, byla šílená

"Zabavovat děti v této nekonečně nesvobodné době s omezenými možnostmi je opravdu náročné (hlavně po psychické stránce). Neustálé vymýšlení domácích aktivit (kreslení, plastelína, stavění bunkrů) za doprovodu nekonečného nepořádku, dětského kňourání, vaření, pohledů znuděného psa (ano, i Oliva je zvyklá na neustálé akce a cestování), zkrátka toto všechno mi už lezlo na hlavu a vidina toho, že budu další dva týdny na všechno sama, byla naprosto šílená," dodala Eva.

Děti kňourají: Mami, mami!

"Před dovčou jsem si i říkala, že si koupím takové to sčítací cvakátko a schválně spočítám, kolikrát doma na mě děti zakňourají: Mamiii?! No zkrátka - nic lepšího než vypadnout jsem udělat nemohla. Teď ještě prosím otevřete ty školky, abych mohla psát seminárky a diplomku a svět (pro mě) bude opět v pořádku. P.S.: Obrovský obdiv všem maminkám, které mají doma děti s distanční výukou, to musí být úplná šílenost," ocenila všechny maminky, které nemají možnost z republiky uniknout a zůstávají na svoje děti samy dokonce i bez možnosti s nimi vycestovat mimo okres.

Dominika Mesarošová promluvila o rozšíření rodiny: S partnerem nemají společný pohled na budoucnost

Související články

Další články

Nejnovější kauzy