Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Eva Josefíková poprvé ve Slunečné: Herečka promluvila o starším muži v posteli

Eva Josefíková poprvé ve Slunečné: Herečka promluvila o starším muži v posteli
Zdroj: tv prima
+ Dalších 12 fotografií
Slunečná
Eva Josefíková (30) téměř ze dne na den nahradila těhotnou Veroniku Arichtevu (34), která až doposud hrála postavu Denisy Kánské v seriálu Slunečná. Nyní herečka promluvila o tom, jaké bylo natáčet milostnou scénu s o více než třicet let starším Marošem Kramárem (61). Mimo jiné se musí vypořádat i s kritikou diváků.

První scéna Evy Josefíkové v seriálu Slunečná bude docela žhavá. Její postava Denisa Kánská se totiž objeví v posteli Linharta staršího. „Byl to můj první natáčecí den, ale naštěstí ne první

scéna, která mě po nástupu do seriálu čekala. Tak zhurta to produkce nepojala,“ smála se herečka. Ta má však s hercem Marošem Kramárem společnou minulost.

Už dříve totiž stáli bok po boku před kamerami. „Maroš mi hrál v loňské štědrovečerní pohádce tatínka, teď je to ale jinak. Je to pro mě trochu neobvyklé, protože v takových situacích nejsem zběhlá. Nikdy jsem o tolik let staršího partnera neměla, nicméně i takové věci se dějí a seriál má reflektovat všemožné životní situace – já to přijímám a Maroš je moc milý kolega,“ řekla Josefíková.

Diváci Denisu Kánskou nemají v lásce

Právě navázaný vztah s Janem Linhartem ale některé fanoušky Slunečné pobouřil. Denisa se totiž tímto sblížením chtěla pomstít Jankovi, kterého ztvárňuje Marek Lambora (25). „Díly si můžou diváci předplatit a nakoukat dopředu na internetu. Takže ti nejvíc nedočkaví fanoušci mě už viděli a jejich komentáře byly buď milé, s očekáváním dalších dílů, nebo naštvané,“ objasnila. Některé negativní názory na Denisu Kánskou se ale objevily už dříve. „Je to potvora,“ reagovala divačka na sociálních sítích, které drsně odvětila další: „Potvora je slabý slovo, spíš kr*va.“ Jeden z fanoušků se dokonce v souvislosti s Denisou nebál použít slovo zlatokopka.

Eva Josefíková je ale s novou rolí spokojená a na natáčení se nikdy nenudí. Kromě milostné scény se starším Linhartem si totiž střihla další scénu v kozím chlívku. Jak si herečka povede v nové roli, která původně patřila těhotné Veronice Arichtevě, mohou diváci sledovat už dnes 3. září na obrazovkách televize Prima.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy