Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Eva Holubová zavzpomínala na svatbu v USA u Formanových: Miloš mě vedl k oltáři místo táty

Eva na tomto snímku vypadá neuvěřitelně mladě.
Zdroj: Archiv Evy Holubové
+ Dalších 7 fotografií
výročí svatby
Eva Holubová (61) se na sociálních sítích pochlubila fotkami ze svatby. Se svým manželem totiž v pátek slavila 11. výročí a popsala, jak tehdy celý obřad probíhal. Zavzpomínala také na to, že je téměř oddával již zesnulý režisér Miloš Forman (†86). U příspěvku se rozpovídala o tom, že si dříve moc nevážila podobných dnů.

"Včera výročí naší svatby, děkuji Martině Formanové, nikdy nepřestanu být vděčná. Byl to moc krásný den. A šťastný den. Důležitý den. A já musím přiznat, že si toho vždycky nevážím, jak bych měla. Prostě některý věci, jako je zdraví, hodný děti, věrný přátelé, dobrý partnerský vztah, zajímavá práce a existenční zajištění, bereme jako samozřejmost," rozpovídala se na Instagramu legendární herečka.

"Co pro nás znamenají, si uvědomíme, až když je ztrácíme. Proto je dobrý uctívat výročí, což se mně zrovna moc nevede. Jeden čas jsem na tom byla tak, že jsem asi 10 let neslavila svoje narozeniny, prostě jsem byla tak pracovně vytížená, že jsem nenašla volný večer. I letos jsme je slavili až o měsíc později. Děti už svoje narozeniny slaví samy se svými přáteli. Asi bychom to měli změnit! Už, když plánujeme, myslet i na dny oslav a setkávání se," svěřila se Holubová svým fanouškům.

Vděčnost dlouholetému příteli a jeho ženě

Úžasná herečka Eva Holubová si v pátek zavzpomínala na svatbu s Miroslavem Zdeňkem, se kterým žije již 29 let. Ale teprve v roce 2009 se oblékli do svatebního a řekli si své 'ano'. Za což herečka vděčí hlavně Miloši Formanovi a jeho ženě Martině. Svatba proběhla ve Spojených státech, Holubová se s rodinou vydala do New Yorku právě za dlouholetým přítelem Milošem.

"U Formanů to tehdy bylo moc hezký a silný. Vlastně nás svým způsobem oddával Miloš, neboť četl projev paní oddávající v češtině. A taky s námi prošel špalírem svatebčanů za zvuků písně Edith Piaf - Non, rien de rien. Miloš mě taky vedl k oltáři místo mýho táty. Hrálo nám Dvořákovo Largo a byli jsme oba úplně naměkko. Dneska spousta lidí spolu žije bez toho, aniž by byli oddáni. Myslím, že se šidí. Myslím, že svatba je úchvatný rituál. Důležitý pro ten pár i pro společnost," zakončila rozněžnělá herečka příspěvek.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy