Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Eva Holubová vzpomíná: Ukázala fotky ze svatby i obrovitý těhotenský pupík s dvojčaty

Eva Holubová vzpomíná: Ukázala fotky ze svatby i obrovitý těhotenský pupík s dvojčaty
Zdroj:
+ Dalších 5 fotografií
nostalgie
Herečka Eva Holubová (61) ráda vzpomíná na staré časy. O důležité momenty ze své minulosti se vždy podělí také s fanoušky. Nyní si Eva Holubová připomněla těhotenství a svatbu u Miloše Formana (†86) ve Spojených státech. S Miroslavem Zdeňkem do toho praštili až po dvacetiletém vztahu. Sama Eva připustila, že nebýt Formana, možná by se nikdy neprovdala.

Oblíbená česká herečka Eva Holubová je na sociální síti Instagram velmi aktivní uživatelkou. Své fanoušky pravidelně zásobuje jak novými informacemi ze svého života, tak vzpomínkami na časy minulé.

Těhotenské foto

Od doby, co Eva přivítala na světě dvojčata Adama a Karolínu, už uběhl nějaký ten pátek. V té době měla Holubová pořádný buben. S fanoušky se podělila o snímek, na kterém je zachycená právě s těhotenským bříškem. Na fotku se můžete podívat ve fotogalerii. "27 let! Už? Ne, spíš teprve! Teprve 27 a mně se zdá, jako bych je měla od nepaměti. Že to, co bylo před nimi, se nepočítá, že to neplatí. To až oni dali našemu životu smysl," napsala Eva Holubová.

Svatba po 20 letech vztahu

Krom toho si Holubová zavzpomínala na svatbu s Miroslavem Zdeňkem, se kterým žije již 29 let. Pár tvořili dlouhých dvacet let, než se v roce 2009 odhodlali říci si své ano. Za to může pár vděčit především Miloši Formanovi a jeho ženě Martině. Bez nich by se tak totiž možná nestalo.

Svatba proběhla ve Spojených státech, když se Holubové rodina vydala do New Yorku navštívit jejího blízkého dlouholetého kamaráda Miloše Formana. "Jsme sice spolu od roku 91, ale teprve před deseti lety jsme do rukou americké farmářky irského původu a Miloše Formana složili slib manželství," napsala loni Eva k desátému výročí svatby s manželem.

"Byla to dobrá svatba, moc hezká vzpomínka po ní zbyla a ještě krásnější závazek. Děkuji vám, Milošku a Martinko, možná bychom se bez vás nerozhoupali. Vystrojili jste nám náramnou veselku," dodala tehdy Holubová.

Jak to na svatbě Evy Holubové a Miroslava Zdeňka, které se účastnil také Miloš Forman, vypadalo, se můžete podívat ve fotogalerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy