Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Eva Holubová slaví 61. narozeniny: Kolegové ze Slunečné jí přichystali velké překvapení

Popřát herecké kolegyni přišla i Eva Burešová.
Zdroj: TV Prima
+ Další 3 fotografie
oslava
Ačkoliv oslaví své jednašedesáté narozeniny až v sobotu, kolegové ze Slunečné překvapili Evu Holubovou (60) už během týdne. Po natáčení na ni totiž čekala malá oslava, na které nechyběly kytice, dort a gratulace od kolegů. Eva alias asistentka Hana byla z takového překvapení dojatá a přiznala, že to nečekala ani ve snu.

Herečku Evu Holubovou zaskočili kolegové ze seriálu Slunečná přímo na place a popřáli jí k narozeninám. Byli tak první, s kým mohla seriálová asistentka Hana Schwarzmüllerová sfouknout svíčku a okusit něco sladkého.

Velké překvapení

Nicnetušící herečka byla příjemně zaskočena kolegy a členy štábu, kteří si pro ni připravili báječný dort a dva velké pugéty. „Milí kolegové ze Slunečné, dostali jste mě, ne že ne!” přiznala překvapená herečka. "Nenapadlo mě, že se to na takovém seriálu ctí a drží. Jedna věc je práce, druhá věc jsou mezilidský vztahy na pracovišti. Jestlipak si dokážete udělat v práci pohodu, osobní chvilku pro své kolegy, připravit nějaký radostný překvapení. Já mám radost, že mám na tohle štěstí," svěřila se na sociální síti herečka, která zažila i pracoviště, kam se jí příliš chodit nechtělo.

Gratulanti

Mezi gratulanty nechyběl její seriálový šéf Marek Lambora. „Evičce jsem popřál, ať se jí moc daří. Štěstí a hodně zdraví!“ prozradil herec. „Hned od začátku jsem měl takové tušení, že si s Evou na place budeme rozumět a ukázalo se, že moje tušení bylo správné. Odvážím se říct, že na sebe hezky slyšíme a rozumíme si,“ přiznal Lambora, který herečku nejvíc miluje z filmů Pelíšky a Účastníci zájezdu.

Herečce popřál i Maroš Kramár, kterého pojí s Holubovou letité divadelní účinkování. „Eva je výborná. Je s ní vždy legrace a při divadelních představeních jsme si ji užili dost. Občas jsme si dělali takové malé naschválky. Milujeme to,“ prozradil slovenský herec, který ztvárňuje roli otce Janka Linharta.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy