Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Eva Holubová se dme pýchou. Přítel její dcery bude jedním z účastníků reality show Survivor

Bývalý fotbalista Matěj Paprčiak.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
survivor

Herečka Eva Holubová (62) se dme pýchou. Nadšená je nejen z úspěchů své šikovné dcery Karolíny (25), ale i z toho, jak si uměla dobře vybrat partnera. Její "zeť", herec a model Matěj Paprčiak (25), bude totiž jedním z účastníků nové reality show Survivor TV Nova. 

Pyšná "tchyně"

To, že je Eva Holubová na Matěje patřičně pyšná, je vidět nejen v médiích, kde se o něm a svojí dceři Karolíně často zmiňuje, ale i na sociálních sítích. Matěje totiž podporuje, kde se dá. "Konečně vám můžeme prozradit, že náš Matěj bude v premiérovém dílu Survivor. Už se těšíme, až mu budeme všichni v rodině fandit," napsala herečka na svůj soukromý instagramový profil. Podpořit přítele své dcery neváhala ani na profilu jejich rodinného byznysu Holubice agency.

Ustojí to?

Teď se oblíbená česká herečka sice veselí a je štěstím bez sebe, ale aby nakonec nesplakala nad výdělkem a nemusela nabídnout své dceři rameno k vyplakání. Karolínin milovaný a namakaný Matěj totiž bude pryč pěkně dlouho. Pokud v soutěži nevypadne hned mezi prvními může to trvat dokonce celé týdny, než ho obě "Holubice" vezmou opět pod svá křídla. Navíc tam bude trávit dny.a noci po boku jiných českých krásek, pokud tedy není vztah Matěje a Karolíny dostatečně pevný mohl by se tam zakoukat a Evě i její dceři by tak zbyly jen oči pro pláč. 

Natěšení fanoušci

Na Matějovy výkony v nové reality show se těší i hereččini fanoušci. "Já už se moc těším, budu držet palce. Je to bývalý fotbalista, takže má sportovní průpravu z tréninků a zkušenosti se mu budou určitě hodit," okomentoval Evin příspěvek jeden ze sledujících. "Jak tyhle pořady nemusím, budu se koukat a samozřejmě fandit," napsala další z hereččiných fanynek. Tak se zdá, že Matěj bude mít v soutěži pěknou základnu podporovatelů. Necháme se překvapit, kam až to dotáhne.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy