Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Eva Holubová promluvila k voličům Babiše: Prezident nemůže vyhlásit mobilizaci, vzkázala jim a řekla, co si myslí o expremiérovi

+ Další 4 fotografie

Známá herečka Eva Holubová rozhodně nepatří k osobnostem, kterým by byl osud naší země lhostejný. Naopak nyní v době prezidentských voleb více než kdy jindy bojuje, aby na pomyslný trůn Pražského hradu usedl prezident, který bude tohoto místa podle jejího názoru hoden. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, proč je pro ni generál Petr Pavel pravým kandidátem a co by vzkázala voličům Andreje Babiše. 

Žádné oslavy

Herečka Eva Holubová je jednou z hvězd zbrusu nového filmu Přání k narozeninám, který vznikl pod taktovkou režisérky Marty Ferencové a kde si zahraje postavu matky jednoho z hlavních hrdinů.

"Jak svou roli charakterizovat a nic neprozradit, aby měl divák vůbec proč na ten film jít..." zapřemýšlela slavná herečka nad úlohou své postavy ve filmu Přání k narozeninám. "Řekla bych, že je to matka, matka tradičního způsobu a zaměření s obrovským lidským přesahem, který se dozvíme na konci filmu," dodala tajemně Eva Holubová.

O přední hvězdě české kinematografie bylo v poslední době slyšet zejména v souvislosti s prezidentskými volbami, ve kterých stojí pevně a neoblomně na straně generála Petra Pavla a neváhá svou podporu vyjádřit i prostřednictvím svého Instagramu.

Pěkně od plic se k výsledkům prvního kola voleb hlavy státu naší republiky vyjádřila i pro eXtra.cz. "Šampaňské jsme zatím nebouchali," prozradila své volební dojmy. "Já souhlasím s panem generálem, že zatím to tak velký výsledek nebyl a teprve teď začíná prezidentská volba. Je to vyhraná bitva, ale není to ještě vyhraná válka," dodala herečka, kterou na premiéru filmu doprovodila její dcera fotografka Karolína Zdeňková s partnerem Matějem Paprčiakem.

Evina taktika

Eva Holubová ale tvrdí, že se na druhé kolo prezidentských voleb těší čím dál víc. "Babiš říká takové věci, že Petr Pavel nezná žádného státníka, že dohledal fotku pouze s bulharským prezidentem. To je pro mě, jako když mu to píšou Cimrmani, to je šílený," poznamenala hvězda filmu Pelíšky. "Já ani nemám nic proti těm voličům, co volí Babiše, kromě těch, kteří ho volí z prospěchu, ale když volí třeba ze strachu, nebo z naděje, tak si říkám, že to je vina tohohle celého světa, že jim to nikdo nevysvětlí, že prezident nemůže vyhlásit mobilizaci. Hele, já vám to řeknu takhle: Babiš - už mě nebabíš," doplnila svá slova použitím slovní hříčky.

Jak by ale Eva Holubová přesvědčila voliče Andreje Babiše, aby v dalším kole prezidentských voleb dali svůj hlas generálovi Petru Pavlovi? "Já bych si sedla a řekla bych: Proč? Proč myslíš? Proč ty jako Čech chceš Slováka? Já chápu na ministra, na nějaké odborné věci, ale proč chceš, aby na hradě českých králů nebyl Moravan, nebo Čech? Co ti na tom vadí? A ještě takový, který przní češtinu? Ne, to radši ať mluví slovensky, já mám slovenštinu ráda. No, takhle bych na to šla," prozradila Holubová s milým úsměvem.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy